PKO Ekstraklasa: Reprezentant Serbii odchodzi z Lechii Gdańsk

Piłka nożna
PKO Ekstraklasa: Reprezentant Serbii odchodzi z Lechii Gdańsk
fot. Cyfrasport
Filip Mladenović odchodzi z Lechii. Może zostać piłkarzem Legii Warszawa

Podczas środowego meczu przeciwko Piastowi Gliwice Filip Mladenovic będzie miał okazję pożegnać się z gdańską publicznością. Serbowi 30 czerwca kończy się kontrakty z Lechią i nie zostanie on przedłużony. Według nieoficjalnych informacji Mladenovicem zainteresowana jest Legia Warszawa.

Zawodnik w porozumieniu z zarządem i sztabem szkoleniowym Lechii Gdańsk zdecydowali się nie przedłużać kontraktu na lipiec tego roku. Mladenovic występował w Gdańsku od stycznia 2018 roku i odegrał ważną rolę w szeregach obronnych Lechii. Lewy obrońca w tym czasie wrócił do reprezentacji swojego kraju i zaliczył w niej 4 występy. Oprócz dobrej dyspozycji należał do zawodników najczęściej karanych.

 

 

- W imieniu zarządu, sztabu szkoleniowego i kibiców dziękuję mu za wkład, który Filip wniósł do naszego zespołu. Decyzja o nieprzedłużeniu umowy jest umotywowana koniecznością odpowiedzialnego zarządzania budżetem, który w obecnej sytuacji jest zdecydowanie okrojony. Planujemy skład na miarę naszych możliwości finansowych i dlatego musimy się pogodzić z tym, że czasem finansowo nie będziemy w stanie zatrzymać niektórych piłkarzy – podsumował Adam Mandziara, prezes zarządu Lechii Gdańsk.

 

Reprezentant Serbii zagra w Legii? Ma zastąpić Karbownika

 

Z zawodnikami, którzy są wypożyczeni do 30 czerwca klub nadal prowadzi rozmowy.

 

Lechia Gdańsk po 31 kolejkach z 46 punktami wciąż ma szansę na zajęcie miejsca premiowanego awansem do europejskich pucharów. Na początku lipca drużyna w Poznaniu zmierzy się w półfinale Pucharu Polski i postara się obronić zdobyte przed rokiem trofeum.

Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze