Kosedowski: Wtorkowa gala Top Rank zapowiada się znakomicie

Sporty walki
Kosedowski: Wtorkowa gala Top Rank zapowiada się znakomicie
Fot. Polsat Sport
Czy w tym tygodniu pięściarze zrzeszeni pod szyldem Top Rank zrobią show?

Gościem porannego programu "Poranek z Polsatem Sport" był nasz komentator Krzysztof Kosedowski. Były znakomity pięściarz "wypunktował" najciekawsze elementy nadchodzących w tym tygodniu (wtorek i czwartek) gal spod szyldu Top Rank.

Niedawno Krzysztof Kosedowski po kilku latach przerwy wrócił do komentowania boksu. Wraz z redaktorem Andrzejem Kostyrą miał okazję skomentować galę Top Rank w Las Vegas.

 

- Idąc do studia nie wiedziałem, co mnie czeka. Wracając do komentowania po kilku latach przerwy byłem trochę spanikowany. Powiem jednak, że z walki na walkę i z rundy na rundę temperatura rosła. Gala absolutnie mogła się podobać i na pewno mi się podobała. To było fajne. Mam nadzieję, że wtorkowa gala w Las Vegas, będzie jeszcze lepsza. Nazwiska mówią same za siebie. Zobaczymy coś fajnego - uważa Krzysztof Kosedowski.

 

 

Złotkowski: Gale "Top Rank" to wielkie emocje

 

Brązowy medalista olimpijski z Moskwy ma szacunek do sportowców, którzy wracają do ringu po lockoucie, spowodowanym wybuchem pandemii koronawirusa.

 

- Kiedy nie chodziliśmy na salę, byliśmy w domu, odizolowani każdy od każdego, to wchodząc pierwszy raz na salę, czułem się dziko. I bardzo podziwiam tych sportowców, którzy teraz wchodzą do ringu. Oni chyba też do końca nie są pewni, co tam do końca wisi w powietrzu. Musi być w nich jakiś strach. Ja do dzisiaj boję się tego wszystkiego. Z racji tego odwołałem nawet wczasy. Ale mam szacunek, że zawodnicy wchodzą, walczą i są głodni boksu. Spodziewam się, że wtorkowa gala będzie miała jeszcze wyższy poziom niż poprzednia - dodaje Kosedowski.

 

Transmisja z gali w Las Vegas z walką wieczoru Alex Saucedo vs. Sonny Fredrickson w Polsacie Sport. Początek w nocy z wtorku na środę o godz. 2:00. Wydarzenie skomentują Andrzej Kostyra i Igor Jakubowski.

 

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie