Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica - Stomil Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W jednym ze spotkań 30. kolejki Fortuna 1 Ligi dojdzie do starcia sąsiadów w ligowej tabeli. Dziewiąty zespół Bruk-Bet Termaliki Nieciecza zagra z dziesiątym Stomilem Olsztyn. Triumfator przybliży się do czołowych lokat. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Oba zespoły znajdują się w bardzo ciekawej sytuacji, mając w swoim dorobku 39 punktów. Jedni i drudzy mają bowiem niewielką stratę czterech "oczek" do szóstego miejsca, które pozwala awansować do strefy barażowej oraz zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. To sprawia, że bezpośrednia konfrontacja zapowiada się niezwykle interesująco.

 

Niedzielny mecz to szansa na przełamanie złej passy gospodarzy, którzy w dwóch ostatnich spotkaniach musieli przełknąć gorycz porażki, odpowiednio z Puszczą Niepołomice 1:3 oraz GKS-em Tychy 0:1. Z kolei olsztynianie kilka dni temu pokonali Olimpię Grudziądz 2:0 i z pewnością chcieliby pójść za ciosem także w kolejnym starciu.

 

W pierwszym spotkaniu obu drużyn kibice byli świadkami remisu 1:1. Wydaje się, że kolejny podział punktów nie zadowoli nikogo. Stawką tego meczu jest awans na siódme miejsce w tabeli.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn od godz. 15:10 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze