Przyjmująca przedłużyła umowę z ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka
Przyjmująca przedłużyła umowę z ŁKS Commercecon Łódź
fot. Cyfrasport
Kibice ŁKS Commercecon Łódź będą mogli w przyszłym sezonie podziwiać grę Oliwii Laszczyk.

W sezonie 2020/21 w ŁKS Commercecon Łódź nadal będzie występować wychowanka klubu – Oliwia Laszczyk. Na pozycji przyjmującej będą wspierać ją Aleksandra Wójcik, Katarina Lazović i Ann Kalandadze.

W sezonie 2019/20 Laszczyk musiała pogodzić treningi oraz grę zarówno dla drużyny seniorskiej, jak i sekcji juniorek. Szeroka kadra pierwszej drużyny sprawiła, że młoda zawodniczka nie miała zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności w oficjalnych spotkaniach.

 

Jej ciężką pracę docenił zarówno trener Giuseppe Cuccarini, jak i prezes Hubert Hoffman. W sezonie 2020/21 Oliwia będzie jedną z czterech przyjmujących "Łódzkich Wiewiór" i powalczy o to, aby jak najczęściej pojawiać się na boisku w meczach ligowych.

 

W pierwszych dniach lipca wraz z drużyną ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź, czyli juniorkami Łódzkiego Klubu Sportowego, wzięła udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski. Biało-czerwono-białe zanotowały w fazie grupowej jedno zwycięstwo i dwie porażki. Ostatecznie zmierzyły się w walce o 5. miejsce z LTS Legionovią Legionowo i zwyciężyły 3:0. Piąte miejsce w Polsce to wielki sukces drużyny prowadzonej przez trenerów Krystiana Kaczmarskiego i Wojciecha Blomberga.

 

Reprezentantka Holandii wzmocniła mistrzowską ekipę Chemika Police

 

W turnieju finałowym Oliwia Laszczyk wystąpiła we wszystkich rozegranych przez ŁKS meczach. Zdobyła 48 punktów, w tym 3 z zagrywki i 1 blokiem. W pierwszym pojedynku z Elite Volley Kraków została wybrana MVP meczu.

 

– W meczach finałowych mistrzostw Polski juniorek Oliwia spisała się doskonale. To bardzo ambitna zawodniczka, która potrafi ciężko pracować, aby dojść do celu. Mamy nadzieję, że w sekcji seniorskiej pokaże się z równie dobrej strony – podkreślił prezes ŁKS Commercecon Łódź Hubert Hoffman.

 

RM, lkscommerceconlodz.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie