Liga Mistrzów: Znamy pary ćwierćfinałowe i półfinałowe!

Piłka nożna
Liga Mistrzów: Znamy pary ćwierćfinałowe i półfinałowe!
fot. PAP
Poznaliśmy wyniki losowania par ćwierćfinałowych i półfinałowych LM

Podczas piątkowego losowania poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów 2019/2020. Jeśli Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego przypieczętuje triumf nad Chelsea w 1/8 finału, w następnej fazie zmierzy się z lepszym z pary Napoli - Barcelona. Inne pary 1/4 finału również są niezwykle interesujące. Zaraz po losowaniu ćwierćfinałów poznaliśmy także drabinkę aż do wielkiego finału.

Rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów, które nie mogły odbyć się w terminie z powodu pandemii koronawirusa, zostaną rozegrane zgodnie z planem na stadionach uczestniczących w rozgrywkach klubów. Te spotkania zostaną rozegrane 7 sierpnia. Wtedy zobaczymy starcia Manchester City - Real Madryt, Juventus - Olympique Lyon, FC Barcelona - SSC Napoli, Bayern - Chelsea.

 

Ćwierćfinały mają się odbyć w w dniach 12-15 sierpnia, mecze półfinałowe 18 i 19 sierpnia, zaś wielki finał 23 sierpnia. Wszystkie mecze tej rundy zostaną rozegrane w portugalskiej Lizbonie.

 

W piątek poznaliśmy drabinkę aż do samego meczu finałowego.

 

Pary ćwierćfinałowe wyglądają następująco:

 

Real Madryt/Manchester City - Juventus/Olympique Lyon

RB Lipsk - Atletico Madryt

SSC Napoli/FC Barcelona - Chelsea FC/Bayern

Atalanta - Paris Saint-Germain

 

 

Zaraz po wylosowaniu par ćwierćfinałowych poznaliśmy również układ półfinałów rozgrywek. Pierwszy mecz półfinałowy będzie prawdopodobnie starciem potęg: Najlepsza ekipa z czwórki Real Madryt/Manchester City - Juventus/Olympique Lyon zmierzy się z drużyną, która pozostanie w grze o triumf z czwórki SSC Napoli/FC Barcelona - Chelsea FC/Bayern.

 

Oznacza to, że w drugim półfinale zmierzą się: wygrany z pary Atalanta - Paris Saint-Germain oraz triumfator z pary RB Lipsk - Atletico.

 

Pary półfinałowe:

 

Wygrany ćwierćfinału 1 (Real Madryt/Manchester City - JuventusFC /Olympique Lyon) - Wygrany ćwierćfinału 3 (SSC Napoli/FC Barcelona - Chelsea FC/Bayern FC)

Wygrany ćwierćfinału 4 (Atalanta - Paris Saint-Germain) - Wygrany ćwierćfinału 2 (RB Lipsk - Atletico Madryt)

 

Transmisje meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy w kanałach Polsat Sport Premium.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze