„Polski Messi” znowu to zrobił! Żonglerka papierem toaletowym w okolicy telewizora (WIDEO)

Piłka nożna
„Polski Messi” znowu to zrobił! Żonglerka papierem toaletowym w okolicy telewizora (WIDEO)
fot. Facebook/Elana Toruń
„Polski Messi” znowu to zrobił! Żonglerka papierem toaletowym w okolicy telewizora.

Najpierw powrót do piłki nożnej, teraz powrót do... żonglowania rolką papieru toaletowego. Pan Marek Buzanowski, znany w sieci jako „Polski Messi”, ponownie zrobił to, od czego rozpoczęła się jego popularność. Tym razem w szczytnym celu i – na szczęście - bez uszkodzenia telewizora.

Szczytny cel

 

Przypomnijmy – kilka miesięcy temu w internecie znalazło się nagranie, na którym Buzanowski żongluje rolką papieru toaletowego. Całość nie wyszła jednak najlepiej, gdyż mężczyzna zahaczył nogą o telewizor, co nie spodobało się jego żonie. 

 

„Polski Messi” stał się bardzo popularny i teraz stara się wykorzystać ten fakt w szczytnym celu. Został bowiem nominowany do wzięcia udziału w challenge'u, który ma pomóc choremu dziecku. Zabawa polega na zrobieniu 20 żonglerek i podaniu dalej informacji o zbiórce. Buzanowski nie użył do tego klasycznej piłki, a słynny papier toaletowy.

 

CZYTAJ TEŻ: Znany klub wykluczony z ekstraklasy!

 

 

Tym razem całość poszła sprawnie i obeszło się bez uszkodzenia domowego sprzętu. W czwartek wieczorem "Polski Messi" zamieścił filmik, na którym żongluje papierem i zachęca ludzi do dołączenia do akcji.

CZYTAJ TEŻ: Portugalczyk z FC Porto dołączył do klubu PKO BP Ekstraklasy

 

Powrót do piłki

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Buzanowski wrócił do gry w piłkę nożną. Mężczyzna zaliczył imponującą metamorfozę i schudł blisko 40 kilogramów. Wziął już nawet udział w testach w jednej z drużyn, której nazwy jednak nie zdradził. Pochwalił się natomiast faktem, że strzelił dwie bramki w meczu kontrolnym

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze