Kubiak, Wojtaszek i Łomacz z kolejnym sukcesem! "Nie tylko piłki bronimy"

Siatkówka
Kubiak, Wojtaszek i Łomacz z kolejnym sukcesem! "Nie tylko piłki bronimy"
fot. Instagram
Michał Kubiak, Damian Wojtaszek i Grzegorz Łomacz uzyskali tytuły naukowe.

Każdy z nich w swojej karierze obronił niezliczoną ilość piłek. W 2018 roku wspólnie obronili tytuł mistrzów świata. W piątek podeszli do zupełnie innego wyzwania - musieli obronić prace dyplomowe. Michał Kubiak, Damian Wojtaszek i Grzegorz Łomacz również z tym poradzili sobie koncertowo i uzyskali tytuły naukowe.

Koronawirus pokrzyżował nie tylko siatkarskie plany, ale również wpłynął na przesunięcie terminów obron na uczelniach wyższych. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Reprezentanci Polski w piątek podeszli do obrony, ale zupełnie innej niż te, do jakich nas przyzwyczaili. Zamiast robić to na boisku, stawili się w siedzibie uczelni wyższej w Opolu, by zakończyć poszczególne etapy edukacji.

 

Kapitan Biało-Czerwonych i Wojtaszek uzyskali tytuły licencjatów, a Łomacz został magistrem. Siatkarze pochwalili się swoim sukcesem na Instagramie. "Mamy to! Nie tylko piłki bronimy. Dwa licencjaty i jeden magister" - napisał pod zdjęciem Damian Wojtaszek. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamy to 📖✒️🎓 Nie tylko piłki bronimy 🙈😀 Dwa licencjaty i jeden magister @gregor_sypie 👨🏻‍🎓

Post udostępniony przez Damian Wojtaszek (@damian_wojtaszek)

 

Teraz Panowie ze spokojną głową mogą skupić się na najbliższej misji, czyli meczach towarzyskich z reprezentacją Niemiec. Zostaną one rozegrane w Zielonej Górze w dniach 22 i 23 lipca. Kilka dni później Biało-Czerwoni zmierzą się z Estonią. Trener Vital Heynen zapowiedział przed spotkaniami, że będzie chciał dać szansę na grę wszystkim zawodnikom, którzy trenowali na zgrupowaniach w Spale. 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Piotr Szlęzak: To jest sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie