Dariusz Mioduski gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Dariusz Mioduski gościem Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Dariusz Mioduski i Aleksandar Vuković będą gośćmi najbliższego Cafe Futbol.

Dariusz Mioduski oraz Aleksandar Vuković będą gośćmi najbliższego Cafe Futbol. W programie skupimy się na kończącym się sezonie PKO BP Ekstraklasy i drużynie mistrzów Polski, która już za kilka tygodni przystąpi do eliminacji do Ligi Mistrzów. W studiu nie zabraknie także stałych ekspertów Tomasza Hajty oraz Cezarego Kowalskiego. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Po roku przerwy tytuł mistrzowski wrócił na Łazienkowską 3. Legia Warszawa po raz kolejny zwyciężyła w PKO BP Ekstraklasie i, mimo że rozgrywki wciąż trwają, w klubie już planują kolejny sezon. Ile odpoczynku dostaną piłkarze? Kto odejdzie i jakie pozycje wymagają wzmocnienia? O tym wszystkim porozmawiamy w programie.

Wspomniane tematy omówimy z wyjątkowymi gośćmi. W studiu Cafe Futbol pojawi się prezes i właściciel Legii Dariusz Mioduski. Natomiast na telefonicznie połączymy się z trenerem Vukoviciem, który jest na zgrupowaniu przed meczem z Pogonią Szczecin.

Obecnie legioniści przebywają w nowoczesnym Legia Training Center pod Grodziskiem Mazowieckim, gdzie trenują przed ostatnim meczem w sezonie. Nowe centrum treningowe to kolejny istotny temat naszego programu. Czy ta inwestycja spowoduje, że mistrzowie Polski „odjadą” reszcie drużyn pod kątem szkolenia?

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze