MLS: Drugi gol Adama Buksy. Remis New England Revolution z DC United

Adam Buksa strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie Major League Soccer

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w zremisowanym meczu z DC United 1:1 (0:0) w turnieju piłkarskim "MLS Is Back". To drugi gol Polaka w rozgrywkach Major League Soccer.

Buksa pokonał bramkarza DC uderzeniem głową w 51. minucie. Wyrównał w 73. Federico Higuain, który zaledwie cztery minuty wcześniej wszedł na boisko. Polski napastnik został zmieniony w doliczonym czasie gry przez Justina Rennicksa.

Zespół Revolution oddał 18 strzałów (pięć celnych), zaś rywale zaledwie sześć (trzy).

Wyniki spotkań fazy grupowej „MLS Is Back” są wliczane do fazy zasadniczej "regularnego" sezonu ligi MLS. W turnieju w Orlando biorą udział 24 zespoły z 26, które występowały w rundzie zasadniczej MLS. Brakuje Nashville SC i FC Dallas, ponieważ w obu klubach wykryto po kilka przypadków koronawirusa.