F1 2020: Były kierowca Mercedesa zwyciężył w wirtualnym GP Węgier

E-sport
F1 2020: Były kierowca Mercedesa zwyciężył w wirtualnym GP Węgier
fot. Twitter/Formula1game
W GP Węgier zwyciężył Patryk Krutyj, który w przeszłości reprezentował barwy Mercedesa.

Niedzielny wyścig Grand Prix Węgier miał swoje odzwierciedlenie na wirtualnym torze w grze F1 2020. Oprócz zawodowych graczy wzięli w nim udział inni sportowcy m.in. Gosia Rdest oraz Krzysztof Golonka. Zwyciężył Patryk Krutyj, który w przeszłości reprezentował barwy Mercedesa.

W wirtualnym wyścigu na Hungaroringu wzięli udział znani z polskiej sceny zawodnicy. Oprócz wspomnianego Krytuja na torze zameldowali się Saju, Miłosz93 czy bejott. Kolorytu miał nadać gościnny występ Gosi Rdest, która zawodowo bierze udział w wyścigach GT. Do stawki dołączył także Golonka znany z freestylowych sztuczek piłkarskich.

Wspomniany Krutyj uchodził za faworyta po zwycięstwie w Grand Prix Styrii. Mimo słabego początku, podczas którego spadł na dno stawki, odrobił straty i popisał się nowym rekordem toru. Jego wynik podczas jednego z okrążeń wynosił 1:15:939. Łączny czas kierowcę związanego z Mercedesem wynosił 46:57:899. 13 sekund później do mety dojechał Kromka, a podium zamknął Miłosz93.

Zobacz też. Amerykańska armia z kolejnym skandalem. Oszukano wielu internautów

Jak wypadli gościnni uczestnicy? Golonka zamknął stawkę konkursu, natomiast Rdest ukończyła wyścig na 15. pozycji. Polka przez cały wyścig trzymała się w okolicy zajętego miejsca.

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie