FIFA 21: Kylian Mbappe pojawi się na okładce gry

E-sport
FIFA 21: Kylian Mbappe pojawi się na okładce gry
Fot. EA Sports
Kylian Mbappe pojawi się na okładce wszystkich edycji gry.

Piłkarz Paris Saint-Germain Kylian Mbappe znalazł się na okładce gry FIFA 21 - oficjalnie poinformowało EA Sports. Światowa premiera kolejnej edycji najpopularniejszej gry piłkarskiej zaplanowana jest na październik

Wizerunek reprezentanta Francji znajdzie się na okładkach edycji standardowej, mistrzowskiej i ultimate. Sam zawodnik nie kryje zadowolenia z faktu, iż pojawił się na okładce legendarnej gry.

 

 

Warto wspomnieć, że w przypadku ubiegłorocznej odsłony gry FIFA bohaterów okładek było aż trzech. W wersji standardowej pojawił się Eden Hazard, w mistrzowskiej Virgil van Dijk, zaś w ultimate Zinedine Zidane. Tym razem zdecydowano się na wykorzystanie wizerunku jednego zawodnika. 

 

 

Oficjalna premiera gry FIFA 21 odbędzie się 9 października. Nowa odsłona będzie zawierała kilka istotnych zmian.

 

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

MTu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze