Michał Masłowski opuszcza swój klub. Wróci do Polski?

Piłka nożna
Michał Masłowski opuszcza swój klub. Wróci do Polski?
Fot. PAP
Michał Masłowski opuścił HNK Goricę.

Michał Masłowski opuścił HNK Goricę. Kontrakt polskiego piłkarza dobiegł końca i nie został przedłużony. Masłowski w Chorwacji występował od 2017 roku i był podstawowym zawodnikiem klubu tamtejszej ekstraklasy.

W czerwcu HNK Gorica poinformowała, że Michał Masłowski przedłużył kontrakt z chorwackim klubem do końca obecnego sezonu. Jego umowa ostatecznie wygasła z końcem lipca. Teraz Masłowski oficjalnie odszedł z Goricy (kontrakt piłkarza nie został przedłużony). W lidze chorwackiej pozostał już tylko jeden Polak - Damian Kądzior z Dinama Zagrzeb, który także przygotowuje się do nadchodzącego transferu. 

 

Zimą z Goricy wyjechał natomiast Łukasz Zwoliński, napastnik, który podpisał umowę z Lechią Gdańsk.

 

W zakończonym niedawno sezonie Masłowski rozegrał 22 mecze, strzelił dwie bramki i zanotował trzy asysty. Jego klub w ligowej tabeli zajął szóste miejsce. Serwis Transfermarkt.de wycenia 30-latka na 300 tys. euro. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Glik przyjechał do nowego klubu na testy medyczne. 

 

Pochodzący ze Strzelina Masłowski to wychowanek tamtejszej Strzelinianki. W Ekstraklasie zadebiutował w barwach Zawiszy Bydgoszcz, z którym w 2014 roku zdobył Puchar Polski. Następnie za blisko 800 tys. euro trafił do Legii Warszawa, z którą świętował mistrzostwo kraju i dwa kolejne puchary. Jeden sezon spędził na wypożyczeniu w Piaście Gliwice.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie