Gole Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern Monachium - Chelsea FC w Lidze Mistrzów (WIDEO)

Robert Lewandowski strzelił kolejnego gola w Lidze Mistrzów.

Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego w 10. minucie rewanżowego meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bayern Monachium wyszedł dzięki temu na prowadzenie w spotkaniu z Chelsea.

W pierwszym spotkaniu, które rozegrane zostało jeszcze przed przerwą spowodowaną pandemią koronawirusa, mistrzowie Niemiec wygrali 3:0.

Zwycięzca dwumeczu zagra w turnieju finałowym LM, który odbędzie się od 12 do 23 sierpnia w Lizbonie na stadionach Jose Alvalade oraz Luz. Od 12 do 15 sierpnia rozegrane zostaną cztery ćwierćfinały, a 18 i 19 sierpnia półfinały. Triumfator LM zostanie wyłoniony 23 sierpnia w meczu finałowym na stadionie Luz, na którym swoje spotkania rozgrywa Benfica.