Ronnie O'Sullivan porównał się do księcia Williama

Inne
Ronnie O'Sullivan porównał się do księcia Williama
fot. PAP
Ronnie O'Sullivan porównał się do księcia Williama.

Pięciokrotny mistrz świata w snookerze Ronnie O'Sullivan porównuje się do księcia Williama. Uważa, że mieli bardzo podobne dziecińswo oraz młodość. - Odkąd pamiętam, musiałem radzić sobie z presją. Wszyscy mieli wobec mnie oczekiwania - powiedział słynny zawodnik.

- Całe dzieciństwo i młodość słyszałem, że mam zostać mistrzem świata. Wydaje mi się, że z taką presją musi na co dzień radzić sobie także książę William. On jest przygotowywany ciągle na to, że kiedyś będzie królem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej - ocenił 44-letni O'Sullivan w wywiadzie dla BBC Radio 5 Live.

 

Już teraz snookerzysta radzi sobie z presją bardzo dobrze i nie stanowi to dla niego problemu.

 

- Nauczyłem się z tym żyć i presja stała się dla mnie czymś normalnym. Już jako junior zauważyłem, że pewne sprawy nie robią na mnie już wrażenia. Wiem już jak sobie z tym radzić i wiem, że to mnie nie pokona - ocenił.

 

Zobacz także: Ronnie O'Sullivan: Traktują nas jak szczury laboratoryjne

 

O'Sullivan przyznał też, że chętniej wymieniłby się miejscami z księciem Harrym aniżeli Williamem.

 

- Książę Harry uciekł od sławy, od tego całego szumu, popularności. To coś, co staram się robić całe swoje życie. Chcę mieć prywatność, a nie walczyć z ciągłym zainteresowaniem obcych i oczekiwaniami - zaznaczył.

 

Dodał, że często zastanawia się, jakby to było żyć normalnie. - Tymczasem jest tak, że cokolwiek bym nie powiedział, to za chwilę robi się z tego sensację. Nawet jak inni zawodnicy udzielają wywiadów, to dziennikarze pytają o mnie. To jest szaleństwo - ocenił.

 

O'Sullivan to od lat jeden z najlepszych snookerzystów świata i jeden z najbardziej znanych sportowców w Wielkiej Brytanii.

agb, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Grom Challenge 2020 - reportaż

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie