Magazyn MLS. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Magazyn MLS. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra
Fot. Polsat Sport
W sierpniu do gry wraca sezon zasadniczy MLS. Czy wznowienie sezonu poza bańką jest dobrą decyzją w obecnej sytuacji epidemiologicznej USA?

Tematem przewodnim magazynu będzie finał turnieju "MLS Is Back". We wtorkowym spotkaniu zmierzą się Orlando City i Portland Timbers. Stawką finału jest awans do Ligi Mistrzów CONCACAF. Drugim ważnym tematem będzie wznowienie sezonu zasadniczego MLS po pandemii koronawirusa. Organizatorów ligi czeka kolejne niezwykle trudne zadanie. Magazyn MLS we wtorek o godz. 19:30 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Przed nami finał turnieju "MLS Is Back". We wtorkowym meczu zmierzą się Orlando City i Portland Timbers. Stawką spotkania jest nie tylko nagroda pieniężna, ale przede wszystkim awans do CONCACAF Ligi Mistrzów. W zespole z Portland występuje polski napastnik - Jarosław Niezgoda, a Orlando do zwycięstw prowadzi znany z gry w Europie portugalski pomocnik Nani. Transmisja finału Orlando City - Portland Timbers w nocy z wtorku na środę o godz. 2:40 w Polsacie Sport. Wcześniej w Magazynie MLS eksperci omówią sytuację poszczególnych zespołów przed finałowym starciem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zapowiedź finału Orlando City - Portland Timbers. Transmisja w Polsacie Sport


Kolejną ważną wiadomością ze świata amerykańskiej piłki jest powrót ligowych rozgrywek. Na koniec sierpnia zaplanowano wznowienie sezonu zasadniczego MLS. Podczas turnieju "MLS Is Back" wszyscy wzorowo spełnili swoje zadanie i nikt w zlokalizowanej w Orlando "bańce" nie został zakażony koronawirusem. Teraz przed zarządem ligi jeszcze większy sprawdzian, bowiem wszystkie drużyny będą grały mecze na własnych stadionach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Prawdziwy test dla MLS. Piłkarze dokończą sezon poza "bańką"


Magazyn MLS we wtorek o godz. 19:30 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie