Romelu Lukaku: Po takich meczach musimy zyskiwać pewność siebie

Piłka nożna
Romelu Lukaku: Po takich meczach musimy zyskiwać pewność siebie
fot. PAP/EPA

Rośniemy w trakcie tego turnieju. Dziś zmarnowaliśmy bardzo dużo szans… Mogliśmy strzelić kolejne bramki, ale najważniejsze, że wygraliśmy ten mecz – powiedział napastnik Interu Mediolan Romelu Lukaku.

Jak się czujesz? Jakie masz wrażenia po tym spotkaniu?

 

Romelu Lukaku: Rośniemy w trakcie tego turnieju. Dziś zmarnowaliśmy bardzo dużo szans… Mogliśmy strzelić kolejne bramki. Ale wygraliśmy to spotkanie, zagraliśmy też dobrze w defensywie, bo rywale nie mieli zbyt wielu okazji, wyłączając może bramkę, która była jednak spowodowana pechem. A więc rośniemy, choć wciąż musimy ciężko pracować.

 

Jak ważne jest zwycięstwo z drużyną, która także liczyła na triumf w całych rozgrywkach? To dla was duży krok naprzód?

 

Oczywiście, to dodaje nam pewności siebie. Wiemy, że stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych w meczu z jednym z faworytów. Gdyby to był nasz dzień, strzelilibyśmy dziś cztery, albo pięć bramek. Po takich meczach musimy więc zyskiwać pewność siebie i wykorzystywać ją w kolejnych spotkaniach.

 

Ostatnie pytanie: miałeś jeden sympatyczny moment z Nadiem Amirim. O co chodziło?

 

Byliśmy razem w Dubaju, wydaje mi się, że w styczniu. Spędziliśmy tam razem dużo miłego czasu. Powiedziałem mu więc, że jest bardzo dobrym zawodnikiem i lubię patrzeć na jego grę. Miło było go znów zobaczyć i porozmawiać sobie o tym czasie, który spędziliśmy razem.

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze