Bartosz Bednorz wyruszył na podbój Rosji!

Siatkówka
Bartosz Bednorz wyruszył na podbój Rosji!
fot. Cyfrasport
Bartosz Bednorz w przyszłym sezonie zagra w Zenicie Kazań.

Bartosz Bednorz wyruszył w niedzielę w podróż do Rosji. Przyjmujący reprezentacji Polski ma niebawem dołączyć do swych kolegów z nowego klubu. Siatkarz podpisał przed sezonem kontrakt z Zenitem Kazań.

"Lecimy do Kazania. Nie mogę się już doczekać nowych sportowych wyzwań, które na mnie czekają! Jestem tym bardziej podekscytowany, bo to jednocześnie moja pierwsza wyprawa do Rosji! Niebawem przybliżę Wam ten kraj, opowiem o kulturze, zwyczajach i miejscach, które zobaczyłem - stay tuned! Tymczasem możecie mi życzyć udanego lotu" – napisał Bednorz na swym profilu na Instagramie.

 

 

Bednorz w czerwcu i lipcu uczestniczył zgrupowaniu reprezentacji Polski w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Wystąpił również w sparingowych meczach reprezentacji Polski z Niemcami w Zielonej Górze i wewnętrznych grach w łódzkiej Sport Arenie.

 

Zobacz także: Kibice wybrali! Bartosz Bednorz najlepszym siatkarzem krótkiego sezonu reprezentacyjnego

 

Przed wyjazdem do Rosji przyjmujący brał udział w treningach swego byłego klubu – PGE Skry Bełchatów. Miało to na celu dobre przygotowanie się do zajęć, które czekają go w Kazaniu.

 

Przypomnijmy, że Bednorz był jednym z głównych bohaterów ostatniego siatkarskiego okienka transferowego. Przejście z Modena Volley do Zenita Kazań odbiło się szerokim echem. Czy po dwóch świetnych sezonach w Serie A1 przyjmujący reprezentacji Polski podbije również rosyjską Superligę?

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie