Polskie kluby poznały rywali w FIBA Europe Cup

Koszykówka
Polskie kluby poznały rywali w FIBA Europe Cup
PAP
Polskie kluby poznały rywali w FIBA Europe Cup

Anwil Włocławek i Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. poznali rywali w FIBA Europe Cup. Zespół z Ostrowa zagra w grupie C. Zespół Łukasza Majewskiego m.in. z izraelskim Ironi Ness Ziona. Anwil także poznał swoich potencjalnych rywali w przypadku niepowodzenia w kwalifikacjach do FIBA Champions League.

Anwil może zagrać w grupie A (jeśli pokona Belfius Mons-Hainaut, ale odpadnie w drugiej rundzie) albo do grupy E (jeśli przegra z Belfius Mons-Hainaut). Wszytko zależy od tego jak brązowi medaliści poprzedniego sezonu spiszą się w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

 

Czytaj także: Obie Trotter rozgrywającym Polskiego Cukru Toruń

 

W pierwszy wariancie zespół Dejana Mihevca zagrać może z Egis Kormend (Węgry), Pallacanestro Reggiana (Włochy) oraz z przegranymi z pary Iraklis (Grecja) - Keravnos (Cypr).

Jeśli natomiast Anwil przegra z Belfius Mons-Hainaut to trafi do grupy w E, w której zagrają z London Lions (Wlk. Brytania) oraz z przegranymi z par: Dnipro (Rosja) - Donar (Holandia), Sporting (Portugalia) - Fribourg (Szwajcaria).


Z kolei Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. zagra w grupie C z Szolnoki Olajbanyasz (Węgry), Ironi Ness Ziona (Izrael) oraz zwycięzca pary Sporting Clube de Portugal (Portugalia) – Fribourg Olympic (Szwajcaria)

pez, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie