Jubileuszowy Turniej PGE Skry Bełchatów. PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na wielkie siatkarskie emocje w Bełchatowie. Tam w ramach turnieju jubileuszowego gospodarze zmierzą się z zawodnikami Jastrzębskiego Węgla. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Nowy sezon PlusLigi zbliża się wielkimi krokami, dlatego to ostatni dzwonek dla ekip siatkarskiej ekstraklasy na sprawdzenie formy po trudnym okresie spowodowanym przerwaniem rozgrywek.

 

Z racji świętowania 90-lecia istnienia klubu, w Bełchatowie zorganizowany został mocno obsadzony Jubileuszowy Turniej PGE Skry. Poza gospodarzami wystąpią tam bowiem mistrzowie Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle, zawodnicy Jastrzębskiego Węgla oraz gracze Aluronu CMC Warta Zawiercie, którzy już w pełnym składzie powrócili do treningów, o czym informowali w czwartek. Poza tym, do hali wreszcie będą mogli wejść kibice!

 

Zobacz także: Perugia ma nowego kapitana! 

 

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbędą się po dwa mecze. W piątkowych półfinałach najpierw zmierzą się ekipy z Bełchatowa i Jastrzębia, a potem mistrzowie Polski i zawodnicy Igora Kolakovicia.  

 

Z kolei w sobotę odbędzie się mecz o trzecie miejsce i wreszcie finał zawodów. Czy gospodarzom uda się pokonać rywali na swoim boisku i świętować sukces, w ramach obchodów 90-lecia klubu?

 

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel od godziny 15.00 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze