Mateusz Gamrot gościem Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Mateusz Gamrot gościem Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Początek programu "Koloseum" o 20:15.

Tradycyjnie w czwartkowy wieczór zapraszamy na kolejne wydanie magazynu sportów walki "Koloseum". Tym razem gośćmi w studio będą m.in. uczestnicy walki wieczoru gali KSW 54: Mateusz Gamrot (16-0 1NC, 5 KO, 4 Sub) i Marian Ziółkowski (21-7, 5 KO, 12 Sub). Transmisja programu w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Ponadto gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Patrycji Zahorskiej będą współwłaściciel KSW Martin Lewandowski oraz były mistrz Europy w boksie Przemysław Saleta.

 

Zobacz także: Bonusy po FEN 29 przyznane

 

Pojedynek wieczoru gali KSW 54 stać miał pod znakiem walki polsko-rosyjskiej pomiędzy Gamrotem, a „Cichym Zabójcą” z Dagestanu Shamilem Musaevem (14-0, 8 KO, 2 Sub). Do starcia dwóch niepokonanych zawodników jednak nie dojdzie, bowiem przeciwnik „Gamera” nabawił się kontuzji kolana podczas ostatnich przygotowań. Jego miejsce zajął Ziółkowski, który już przed KSW 53 dostał propozycję walki z Gamrotem. Fighterzy opowiedzą o zbliżającym się pojedynku, którego stawką będzie pas mistrzowski dywizji lekkiej.

 

 

Do dyskusji o zbliżającej się gali włączy się współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, a Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl przedstawi analizę bohaterów wieczoru tego wydarzenia.

 

W "Koloseum" zajrzymy także za kulisy FEN 29, która odbyła się w sobotni wieczór, a w części poświęconej pięściarstwu nasi eksperci omówią zbliżające się gale boksu.

 

Transmisja magazynu Koloseum w czwartek o godz. 20:15 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze