IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej: Reportaż

Siatkówka
IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej: Reportaż
fot. Materiały prasowe
Reportaż z IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Już po raz czwarty funkcjonariusze służb mundurowych spotkali się, by rywalizować na piasku. Tegoroczny turniej został przeniesiony z Przemyśla do Lublina. Wzięły w nim udział aż 32 pary, choć chętnych było zdecydowanie więcej. Jak przebiegały rozgrywki? Zapraszamy na reportaż z IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej.

Mistrzostwa miały na celu nie tylko sportową rywalizację, ale również integrację funkcjonariuszy służb mundurowych, popularyzację wśród nich siatkówki plażowej jako jednej z form rekreacji fizycznej, promowanie czynnej i zdrowej formy wypoczynku oraz popularyzowanie idei "fair play".

 

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem funkcjonariuszy. Do organizatorów zgłosiło się ponad 40 par, lecz wystartować w nim mogły jednie 32. Zarówno zawodnicy, jak i organizatorzy oraz goście zgodnie przyznali, że poziom sportowy zawodów był zdecydowanie wyższy niż przed rokiem.

 

Wśród uczestników pojawili się m.in. mistrzowie świata służb mundurowych oraz zawodnicy z kilkunastoletnią siatkarską historią. Turniej był dla nich wyśmienitą odskocznią od trudnych, stresujących obowiązków służbowych. Oprócz znakomitej zabawy otrzymali solidną dawkę sportowej rywalizacji na naprawdę wysokim poziomie. Jak przebiegały rozgrywki?

 

Reportaż z IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej w załączonym materiale wideo.

 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze