GROM CHALLENGE – SIŁA i HONOR: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Inne
GROM CHALLENGE – SIŁA i HONOR: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport
GROM Challenge 2019.

To już ósma edycja GROM CHALLENGE – SIŁA i HONOR - zawodów nawiązujących do słynnej wojskowej Selekcji, których organizatorami są byli operatorzy Jednostki Wojskowej GROM. Transmisja w sobotę od godziny 9:30 w Polsacie Sport Extra.

GROM CHALLENGE – SIŁA i HONOR  to jedyny w Polsce bieg terenowy organizowany przez byłych żołnierzy GROM na terenie byłego poligonu JW.


To ekstremalne zawody, dzięki którym uczestnicy mogą sprawdzić granice swojej wytrzymałości – nie ma mowy o taryfie ulgowej. Bieg odbywa się zawsze w dwuosobowych zespołach, a wszystko dzieje się na trasie, która podczas każdej edycji jest inna. Zawodnicy poza przedzieraniem się przez bagna, kanały i przepusty, mogą również sprawdzić się na strzelnicach z prawdziwą bronią w dłoniach.

 

Zobacz także: GROM Challenge 2019: Siła i honor

 

- Przy okazji naszych tegorocznych transmisji z okazji 30-lecia Jednostki Wojskowej GROM podkreślaliśmy, że jej żołnierze to wybitni sportowcy. Wojskowość i sport mają wiele wspólnego, bo w jednej i drugiej dziedzinie liczą się żelazna dyscyplina, silna psychika i niestrudzone dążenie do upragnionego celu. GROM CHALLENGE – SIŁA I HONOR utożsamia wszystkie te wartości – powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat.

 

Co roku w zmaganiach na poligonie w Czerwonym Borze udział biorą wojskowi oraz przedstawiciele różnych typów służb mundurowych. Dużą część uczestników stanowią jednak cywilni pasjonaci sportu. Niektórzy pojawiają się na trasie co roku, ale doświadczenie z poprzednich edycji na niewiele się zdaje.

 

 

Transmisja z biegów przełajowych: GROM CHALLENGE – SIŁA i HONOR o 9.30 i 13.30 w Polsacie Sport Extra.

agb, Polsat Sport, gromchallenge.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie