Grupa Azoty Chemik Police skończył kwarantannę i wrócił do hali

Siatkówka
Grupa Azoty Chemik Police skończył kwarantannę i wrócił do hali
Fot. Cyfrasport
Grupa Azoty Chemik Police skończył kwarantannę.

W piątek o północy skończyła się kwarantanna zespołu Grupa Azoty Chemik Police. W niedzielę po raz pierwszy po jedenastodniowej przerwie mistrzynie Polski spotkały się na wspólnym treningu.

ZOBACZ TAKŻE: TAURON Liga: Koronawirus w zespole Grupa Azoty Chemik Police

 

Do rozpoczęcia rywalizacji w TAURON Lidze pozostało już tylko kilka dni, więc przed sztabem szkoleniowym Chemika spore wyzwanie, aby zespół od pierwszej ligowej kolejki był w odpowiedniej dyspozycji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z formą po 10 dniach w domach nie jest chyba najgorzej ☝️

Post udostępniony przez Grupa Azoty Chemik Police (@chemik_police)

 

– Dziesięć dni przerwy to okres do przeżycia, jeśli bierzemy pod uwagę siatkówkę. Problem stanowi fakt, że zakończymy kwarantannę, a do rozpoczęcia oficjalnego grania zostanie mało czasu. W pierwszych tygodniach nowego sezonu musimy być uważni, chcemy uniknąć kontuzji. Mamy profesjonalny sztab i zawodniczki, jestem przekonany, że poradzimy sobie z tym problemem – powiedział szkoleniowiec Ferhat Akbas.

 

W związku z zaistniałą sytuacją nie odbył się zaplanowany w miniony piątek mecz o Superpuchar Polski. Policzanki o to trofeum zawalczą 2 grudnia w starciu z Developresem Rzeszów. Tym samym inauguracją sezonu dla podopiecznych Akbasa będzie piątkowe, wyjazdowe spotkanie ligowe z DPD Legionovią Legionowo. Będzie to również pierwszy, oficjalny mecz po ponad półrocznej przerwie.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze