Dana White specjalnie dla Polsatu Sport: Gala UFC w Polsce? To możliwe

Sporty walki
Dana White specjalnie dla Polsatu Sport: Gala UFC w Polsce? To możliwe
fot. Polsat Sport
Dana White chciałby przyjechać do Polski i zorganizować tu galę UFC

Dana White nie wyklucza, że już w przyszłym roku galę UFC zorganizuje w Polsce. Szef największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki wyznał to podczas rozmowy z Dominikiem Durniatem. Ekskluzywny wywiad dla Polsatu Sport, pierwszy udzielony polskiej telewizji, będzie można w całości zobaczyć w czwartkowym wydaniu magazynu Koloseum. Zaczynamy o godzinie 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W nocy z soboty na niedzielę na gali UFC 253 w Abu Zabi dojdzie do najważniejszej walki w historii polskiego MMA. O wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej zawalczą Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB) oraz Dominick Reyes (12-1, 7 KO, 2 SUB). Z tej okazji, specjalnie dla Polsatu Sport i pierwszy raz w polskiej telewizji wypowiedział się Dana White, szef największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki.

 

Dominik Durniat: Wiem, że mamy teraz czas pandemii i bardzo dziwne czasy, ale jeśli Janowi uda się zdobyć pas mistrzowski i dołożymy do tego wielką gwiazdę w postaci Joanny Jędrzejczyk, czy bylibyście skłonni zorganizować kolejną galę UFC w Polsce w 2021 roku?"

 

Dana White: - Tak, bardzo chciałbym zorganizować te walki w Polsce. Nigdy nie byłem w Waszym kraju. Chciałbym zorganizować w Polsce kolejną galę i przyjechać na to wydarzenie. Tak, będziemy starali się zorganizować tę galę.

 

Cały wywiad będzie można zobaczyć w magazynie Koloseum w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl od godziny 20:15. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Damian Stasiak zmierzy się z Patrykiem Surdynem

 

Gośćmi Patrycji Zahorskiej i Łukasza Jurkowskiego będą nasz ekspert Tomasz Marciniak i matchmaker Babilon MMA Artur Gwóźdź. Program poświęcony będzie głownie historycznej walce Błachowicza z Reyesem i piątkowej gali Babilon MMA 16. W programie ogłosimy także hitową walkę na KSW 55 oraz pojedynek wieczoru Babilon MMA 17. Bohaterów tych starć także gościmy w naszym studiu. Będziemy łączyć się z Abu Zabi a Bartłomiej Stachura przedstawi analizę przed bojem Błachowicz - Reyes.

 

D. Durnia, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze