Mecz Indykpolu AZS Olsztyn zgodnie z planem

Siatkówka
Mecz Indykpolu AZS Olsztyn zgodnie z planem
fot. Polsat Sport
Mecz Indykpolu AZS Olsztyn zgodnie z planem.

Zarząd klubu Indykpol AZS Olsztyn podjął decyzję o przeprowadzeniu testów w drużynie, w związku z pojawieniem się koronawirusa w ekipie Ślepska Malow Suwałki. Wszystkie były negatywne, co oznacza, że ekipa Daniela Castellaniego rozegra spotkanie 3. kolejki zgodnie z planem.

"Piłka Siatkowa AZS UWM SA informuje, iż w wyniku przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 (metoda Real Time RT-PCR) w dniu 25 września, drużyna Indykpolu AZS Olsztyn jest zdrowa. Sobotni mecz w Hali Urania odbędzie się zatem zgodnie z planem!" - czytamy w komunikacie.

 

Powyższa wiadomość oznacza, że mecz Indykpolu AZS z Aluron CMC Wartą Zawiercie odbędzie się tak, jak zaplanowano, w sobotę 26 września o godzinie 17.30.

 

Zobacz także: PlusLiga: 14 osób z koronawirusem w Ślepsku Malow Suwałki

 

Ślepsk Malow Suwałki poinformował w piątek o tym, że u 14 osób z klubu wykryto wirusa SARS-CoV-2, w związku z czym Polska Liga Siatkówki odwołała niedzielny mecz z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

 

Ekipa z Olsztyna była ostatnią, która rywalizowała z siatkarzami z Suwałk, dlatego istniały obawy o stan zdrowia członków tej drużyny. Badania rozwiały te wątpliwości.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze