FEN 30: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
FEN 30: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. Facebook/FEN
Anita Bekus i Izabela Badurek zawalczą na karcie głównej sobotniej gali FEN.

Robert Bryczek został nowym mistrzem FEN w kategorii półśredniej. W walce o pas 30-latek pokonał przez nokaut w piątej Rundzie Virgiliu Frasineaca. Ponadto mistrzem organizacji w K-1 został również Dominik Zadora, który na pełnym dystansie wypunktował dotychczasowego czempiona Wojciecha Wierzbickiego. Zobaczcie skróty walk.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Jubileuszowa gala FEN 30 przeszła do historii. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Potężny sierp posłał na deski Mołdawianina. Bryczek nowym mistrzem FEN w kategorii półśredniej!

A jednak przed czasem! Robert Bryczek znokautował Virgiliu Frasineaca w ostatniej rundzie!

IV Runda

Ciosy Bryczka bezkarnie lądują na twarzy Frasineaca. Tempo walki jest bardzo wolne, Bryczek dąży do utrzymania przewagi, nie kwapiąc się przy tym do zakończenia walki przed czasem. Niewiele wskazuje na to, żeby obraz pojedynku zmienił się do ostatniego gongu.

III Runda

Frasineac jest już niezwykle zmęczony. Bryczek trafia pojedynczymi ciosami oraz low kickami, jednak zawodnik z Mołdawii dzielnie stoi na nogach. Pora na rundy mistrzowskie!

II Runda

Ponownie największe spustoszenie siały niskie kopnięcia Bryczka. Co ciekawe, w końcówce rundy w wymianach bokserskich przewagę zaczął zyskiwać Włoch. Jego styl walki ewidentnie nie pasuje Bryczkowi. Pora na rundę trzecią!

I Runda

Bryczek niskimi kopnięciami zmusił Frasineaca do zmiany pozycji na odwrotną. Mołdawianin przypuścił kilka chaotycznych ataków, które jednak nie zrobiły wrażenia na Polaku. Bryczek spokojnie punktował Włocha wspomnianymi low kickami. Czas na drugą rundę!

Robert Bryczek również jest już w klatce. Za chwilę początek walki wieczoru!

Przed nami już tylko najważniejsze starcie gali! Robert Bryczek stanie do walki o mistrzowski tytuł. Jego rywalem będzie Virgiliu Frasineac! Mołdawianin już zmierza do klatki!

A zatem w rywalizacji Dominika Zadory z Wojciechem Wierzbickim mamy remis 1:1. Zadora udanie zrewanżował się za porażkę na FEN 26. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do trylogii. 

Dominik Zadora nowym mistrzem FEN! 50-45, 50-45, 50-45 - sędziowie byli jednomyślni.

V Runda

To była fenomenalna walka. W ostatniej rundzie obaj zawodnicy nadal walczyli w bliskim dystansie i przy zachowaniu dużej intensywności. Po walce ręce w górę w geście triumfu uniósł Zadora. Poczekajmy na oficjalny werdykt. 

IV Runda

Kolejna znakomita, toczona w niesamowitym tempie runda. Obaj atakowali kombinacjami ciosów, ale najwięcej spustoszenia sieją kopnięcia Zadory. Wykroczna noga Wierzbickiego jest bardzo mocno okopana. Pora na decydujące starcie!

III Runda

Zadora wyprowadzał dużą liczbę kopnięć na wykroczną nogę rywala. Obaj zawodnicy walczyli w bliskim dystansie i z dużą intensywnością. Oglądamy kawał dobrego K-1!

II Runda

Drugie starcie toczyło się w dobrym tempie. Zawodnicy walczyli już trochę bardziej otwarcie. Skuteczniejszy był Zadora, który atakował kombinacjami kończonymi lewym middle-kickiem. Zadorze udało się również raz wyciąć Wierzbickiego. Czas na trzecią rundę!

I Runda

W pierwszej odsłonie mistrzowskiego boju obaj zawodnicy nastawili się na kopnięcia. Jednak żaden nie stworzył większego zagrożenia rywalowi. Koniec badania się, czas na grzmoty! Runda druga!

Nadszedł czas na co-main event dzisiejszej gali. Dominik Zadora vs Wojciech Wierzbicki! Stawką walki będzie pas mistrzowski organizacji FEN. 

Zapraszamy na skrót walki, która wzbudziła wielkie kontrowersje!

Mamy oficjalną zmianę werdyktu w walce Bekus - Badurek! Izabela Badurek ogłoszoną zwyciężczynią starcia!

Łukasz Charzewski wygrywa jednogłośną decyzją sędziów! Sędziowie nie mieli wątpliwości!

III Runda

Tym razem walka toczyła się przez większą część czasu toczyła się w stójce. Charzewski ruszył do płaszczyzny zapaśniczej dopiero w ostatniej minucie rundy. Tym samym przypieczętował swoje zwycięstwo w tym pojedynku. Rewelacyjny występ "Harrego!

II Runda

Po raz kolejny Charzewski skorzystał ze swoich znakomitych zapasów. Szczególne wrażenie zrobił szeroki repertuar technik zapaśniczych. "Harry" nie pozwolił swojemu rywalowi praktycznie na nic. Czas na ostatnią odsłonę tego pojedynku. 

I Runda

Kapitalny pokaz zapasów w wykonaniu Charzewskiego! "Harry" dociskał rywala do siatki i sprowadzał go do parteru. Nawet jeśli Abdurzakovowi udawało się wstać, Charzewski natychmiast dociskał go do ogrodzenia, by następnie ponowić próbę obalenia. Runda zdecydowanie dla "Harrego"!

Rozpoczyna się walka Łukasza Charzewskiego z Mansurem Abdurzakovem! Runda pierwsza!

Zmiana werdyktu w walce Izabeli Badurek z Anitą Bekus! Komentator Polsatu Sport Łukasz Jurkowski poinformował na Twitterze, że doszło do błędu przy liczeniu kart punktowych. Czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji.

 

Za nami niezwykle wyrównany bój. Obie zawodniczki wychodziły z opresji i miały swoje dobre momenty w tym starciu. Niemniej jednak werdykt będzie z pewnością szeroko komentowany w najbliższych dniach. 

Anita Bekus wygrywa niejednogłośną decyzją sędziów! 

III Runda

Ponownie Badurek poszła po klincz i docisnęła rywalkę do siatki. Stamtąd wykonała udaną próbę obalenia. W parterze po raz kolejny w tej walce wywalczyła dosiad. Następnie Bekus oddała plecy, lecz tam znowu nie pozwoliła przeciwniczce na dopięcie techniki kończącej. Później walka wróciła do stójki, potem ponownie przeniosła się do parteru i to Bekus zakończyła walkę za plecami rywalki. Kapitalna walka! Za chwilę werdykt sędziów.

II Runda

Od początku drugiego starcia Badurek dążyła do klinczu. W końcu udało jej się docisnąć rywalkę do siatki, a następnie ją tam sprowadzić. Badurek wywalczyła dosiad, a następnie wyciągnęła balachę. Wydawało się, że zawodniczka z Łodzi odklepie dźwignię, lecz udało jej się przetrwać i odwrócić losy pojedynku. Bekus zajęła plecy rywalki i utrzymała się tam do końca rundy. Ależ kapitalna walka!

I Runda

Pierwsza połowa tej rundy toczył się głównie w klinczu przy siatce, gdzie Bekus dociskała swoją rywalkę. Potem walka przeniosła się do parteru. Tam obie zawodniczki podjęły próby poddań - Bekus skrętówką i Badurek gilotyną. Za nami niezwykle wyrównane starcie. Pora na drugą rundę!

Izabela Badurek i Anita Bekus już w klatce. Zapowiada się pasjonujące starcie. Pierwszy gong już za moment!

Do końca gali zostały trzy walki w formule MMA i jedna w K-1. W oczekiwaniu na starcie Anity Bekus z Izabelą Badurek zapraszamy na oficjalny trailer następnej gali. FEN 31 już 28 listopada w Łodzi. 

III Runda

Trzecie starcie było bardzo chaotyczne. W wyniku ogromnego zmęczenia ciosy obu zawodników nie były wystarczająco mocne. Minutę przed końcem Turyński ruszył odważniej na swojego rywala i jednym z uderzeń spowodował rozcięcie na twarzy Francuza. Sędzia ringowy wezwał lekarza, który obejrzał ranę. Decyzję o przerwaniu walki podjął jednak sam zawodnik, który odmówił kontynuowania walki. Michał Turyński z cennym zwycięstwem!

 

Cyril Cereyon odmówił walki na 13 sekund przed końcem trzeciej rundy! Michał Turyński wygrywa przez TKO!

II Runda

Zawodnicy są już potwornie zmęczeni. Obaj podejmowali rwane ataki, lecz w wielu z nich brakowało precyzji. Większość wymian kończyło się klinczem. Czy wytrzymają jeszcze trzecią rundę?

I Runda

Niezwykle wymęczająca runda dla obu zawodników. Turyński podcinał rywala i trafiał pojedynczymi ciosami. Cereyon zaatakował odważniej pod koniec rundy. Czas na drugie starcie!

Przed walką uczczono minutą ciszy zmarłego przed rokiem Tomasza Skrzypka - pierwszego zawodowego mistrza Polski w kick-boxingu.

Cyril Cereyon vs Michał Turyński już za chwilę. Waga ciężka i formuła K-1 - zapowiada się świetne starcie!

W oczekiwaniu na kolejną walkę karty głównej FEN 30 zapraszamy na skrót walki Szymona Bajora!

Po walce Szymon Bajor zapowiedział, że chce stoczyć rewanżowy pojedynek z Olim Thompsonem, z którym przegrał na gali FEN 28!

I Runda

Obaj zawodnicy zaczęli pojedynek od niskich kopnięć. Później dołożyli ciosy. Skuteczniejszy był Bajor, który trafiał lewym prostym. W końcu Polakowi udało się naruszyć rywala. Następnie zasypywał Lahra gradem ciosów, najpierw w stójce, a potem w parterze. Po pierwszej rundzie lekarz uznał, że zawodnik z Mannheim nie jest zdolny do kontynuowania, z uwagi na zamknięte oko. Szymon Bajor wraca na ścieżkę zwycięstw!

Szymon Bajor zwycięża przez niezdolność do walki przeciwnika!

Czas przygotować się na wielkie grzmoty. Waga ciężka i pojedynek Szymona Bajora z Tassilo Lahrem. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Runda pierwsza przed nami!

Za nami oficjalna ceremonia otwarcia. Karta główna wystartuje lada chwila!

Ponadto na gali dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Marcina Wójcika z Adamem Kowalskim, kolejnej obrony mistrzowskiego pasa w wykonaniu Mateusza Rębeckiego oraz debiutu w organizacji FEN Pawła "Trybsona" Trybały. 

Poznaliśmy pierwszych uczestników gali FEN 31, która odbędzie się 28 listopada w Łodzi. W walce wieczoru zmierzą się Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii piórkowej. 

Trwa studio przed kartą główną FEN 30. Przed nami sześć walk - cztery w formule MMA, dwa w K-1.

Tak Piotr Poniedziałek znokautował Oktawiana Olejniczaka.

Chwila przerwy i wkrótce wystartuje karta główna!

Na początku pierwszej rundy Janusz trafił kilkoma mocnymi ciosami w stójce. Następnie "Kulkinho" przeniósł walkę do parteru i tam kontrolował przebieg starcia. W końcu chwycił głowę swojego przeciwnika i dopiął duszenie gilotynowe, po którym Gutowski odklepał. Dobry występ Wojciecha Janusza!

Wojciech Janusz wygrywa przez poddanie w końcówce pierwszej rundy!

Pora na czwarty pojedynek podczas dzisiejszej gali. Wojciechowi Januszowi dwukrotnie przed tą walką zmieniał się rywal. Ostatecznie na przeciwko niego stanie Michał Gutowski, który postanowił podjąć rękawicę dosłownie na kilka dni przed wydarzeniem. Kto będzie górą? Janusz czy Gutowski? Za chwilę pierwsza runda.

Walka rozpoczęła się od dynamicznych wymian. W końcu Poniedziałek mocnym ciosem posłał rywala na deski. Później zawodnik z Katowic przeważał w stójce i wreszcie zadał decydujący lewy sierpowy, po którym sędzia przerwał pojedynek. Znakomite wejście Piotra Poniedziałka do FEN!

PIOTR PONIEDZIAŁEK!!! Olejniczak znokautowany w pierwszej rundzie!

Czas na trzecie starcie dzisiejszej gali i drugie w formule MMA. Oktawian Olejniczak i Piotr Poniedziałek stoczą bój w umownym limicie wagowym do 80 kilogramów. Za chwilę pierwsza runda. 

Pojedynek toczony był w dobrym tempie. W połowie rundy Statkiewicz próbował przy siatce sprowadzić Joniaka. Ten jednak we właściwym momencie chwycił duszenie gilotynowe, którym zmusił rywala do odklepania. Druga wygrana Mariusza Joniaka w FEN!

Koniec walki! Mariusz Joniak wygrywa przez poddanie w pierwszej rundzie!

Nie zwalniamy tempa. Pora na kolejny pojedynek, tym razem w formule MMA. Za moment pierwszy gong w starciu Rafała Statkiewicza z Mariuszem Joniakiem.

Sędziowie byli jednomyślni. Wszyscy orzekli zwycięstwo Barbary Nalepki!

Koniec pierwszej walki! Walka pań była bardzo dynamiczna, widowiskowa i trwała na pełne trzy rundy. Można było jednak odnieść wrażenie, że skuteczniejsza w atakach była Nalepka. Pora na werdykt sędziów!

Za chwilę rozpocznie się pierwszy pojedynek karty wstępnej. W formule K-1 rękawice skrzyżują Hanna Gujwan i Barbara Nalepka!

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z gali FEN 30!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze