Liga Nardów: Sanchez Martinez arbitrem meczu Polska - Włochy

Arkadiusz Milik (z lewej) i Marco Veratti.

Hiszpan Jose Maria Sanchez Martinez będzie arbitrem meczu Polska – Włochy w piłkarskiej Lidze Narodów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 20.45 w Gdańsku.

Na liniach pomagać mu będą Inigo Prieto Lopez de Cerain oraz Diego Barbero Sevilla, zaś na sędziego technicznego wyznaczony został Juan Martinez Munuera.

W grudniu 2017 roku Sanchez Martinez prowadził 175. El Clasico – Barcelona rozgromiła w Madrycie Real 3:0, strzelając wszystkie gole w drugiej połowie.

Biało-Czerwonych czeka wkrótce, tj. 14 października jeszcze jedno spotkanie w grupie 1 dywizji A Ligi Narodów – 14 października we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną.

W środę Polacy wygrali w towarzyskim meczu w Gdańsku z Finlandią 5:1, a klasycznym hat-trickiem popisał się Kamil Grosicki. Pełniący tego dnia funkcję kapitana reprezentacji wpisał się na listę strzelców w 9., 18. i 38. minucie.

Kolejne dwa spotkania Biało-Czerwoni rozegrają w Lidze Narodów - w niedzielę także w Gdańsku z Włochami oraz w środę we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną. Te spotkania rozpoczną się o godz. 20.45. Transmisje obu spotkań w Polsacie Sport.