PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. która jako jedyna wygrała wszystkie spotkania obecnego sezonu PlusLigi, w sobotę zmierzy się z ekipą Indykpolu AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

Siatkarze Indykpolu AZS wracają na ligowe parkiety po krótkiej przerwie. W miniony weekend mieli zmierzyć się w Hali Urania z MKS Będzin, ale spotkanie ostatecznie zostało odwołane z powodu pojawienia się koronawirusa w zespole Jakuba Bednaruka

- Ze względu na sytuację, którą teraz mamy, lepiej jest „coś” grać, niż nic. Wiadomo, że lepiej jest, kiedy znamy przeciwnika, mamy czas na spokojne przygotowania i dokładną analizę. Dlatego cieszymy się teraz z każdego rozegranego meczu - mówił środkowy Dima Teryomenko.

Drużyna prowadzona przez Nikolę Gribicia nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie. Kędzierzynianie stracili tylko 2 sety – z PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem (oba spotkania po 3:1). Znakomity początek w wykonaniu ZAKSY pozwolił mistrzom Polski uplasować się na pozycji lidera, przy komplecie zwycięstw i 15 punktach na koncie.

Dla Indykpolu AZS sobotnia konfrontacja z ZAKSĄ będzie pierwszym meczem z zespołem z czołówki. W ubiegłym sezonie mistrzowie Polski dwukrotnie pokonali olsztynian z wynikiem 3:1. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.