Szymański nawołuje o walkę mistrzowską z Ziółkowskim, a Legierski domaga się starcia z "Demolką"

Sporty walki
Szymański nawołuje o walkę mistrzowską z Ziółkowskim, a Legierski domaga się starcia z "Demolką"
fot. Polsat Sport
Kto będzie następnym rywalem Romana Szymańskiego?

Roman Szymański (13-5-0, 2 KO, 3 SUB) za pośrednictwem mediów społecznościowych nawołuje o walkę o pas z Marianem Ziółkowskim (21-9-1, 5 KO, 12 SUB). Mateusz Legierski (6-0-0, 4 KO, 1 SUB) chce doprowadzić do walki z Szymańskim, do której dojść miało już podczas KSW 53.

Roman Szymański (13-5-0, 2 KO, 3 SUB) był gościem na gali KSW 55 w Łodzi. Niedługo po zakończeniu wydarzenia na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym w dłoni trzyma mistrzowski pas. Podpisując zdjęcie zwrócił się do Mariana Ziółkowskiego i właścicieli federacji KSW, Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego:

Marian pamiętasz jak zawinąłem ci kiedyś pas wagi lekkiej❓😄 Skoro masz teraz walczyć o zwakowane trofeum KSW🏆 to z chęcią pokażę ci że nic się nie zmieniło♟️ i zrobię to drugi raz.  CHCIELIBYŚCIE TO ZOBACZYĆ ❓❓ ♟️

 

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 55: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

 

Walki w okrągłej klatce KSW z byłym mistrzem organizacji FEN, Romanem Szymańskim domaga się aktualny mistrz kategorii lekkiej organizacji Oktagon MMA, Mateusz Legierski. Informuje o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

MAMY CHYBA NIEDOKOŃCZONE SPRAWY?

 

Powyższe zdjęcie, to plakat promujący starcie Szymańskiego z Legierskim podczas lipcowej gali KSW 53. Do tego pojedynku nie doszło z powodu kontuzji aktualnego mistrza czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Debiut Legierskiego w organizacji KSW został odłożony, a zamiast niego do klatki z Szymańskim wszedł Filip Pejić (14-4-2, 9 KO, 3 SUB). Zawodnik trenujący na co dzień w poznańskim klubie "Czerwony Smok" pokonał rywala w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szymański: W drugiej rundzie poczułem kopnięcie Pejica

 

 

 

PeZet, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze