LM: Calcit Volley Kamnik - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport News

LM: Calcit Volley Kamnik -  ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź są o krok od awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Do rozegrania został jeden wyjazdowy mecz z Calcit Volley Kamnik. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, Polki nie dały szans rywalkom i wygrały bez straty seta. Transmisja meczu Calcit Volley Kamnik - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport News.

Słowenki nie miały wiele do powiedzenia w poprzednim meczu i w żadnym z trzech setów nie zdołały zdobyć dwudziestu punktów. MVP tamtego spotkania została Katarina Lazović, która zdobyla 15 punktów, a po 10 "oczek" dołożyły Aleksandra Wójcik i Katarzyna Zaroślińska-Król.

W ostatnim meczu ligowym z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz, Ełkaesianki dostarczyły kibicom wielu emocji. Po pierwszych dwóch setach był remis, a w trzeciej partii łodzianki odrobiły osiem punktów i wygrały 26:24. Ostatecznie mecz zakończył się ich zwycięstwem 3:1.

- Mam nadzieję, że to jest taki moment, w którym pokazałyśmy, że jesteśmy w stanie wyjść z ciężkich sytuacji, grać cierpliwie, zespołowo i wygrywać - powiedziała po ligowej wygranej Wójcik.

Transmisja meczu Calcit Volley Kamnik - ŁKS Commercecon Łódź o godz. 23:00 w Polsacie Sport News.