PlusLiga: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Trefl Gdańsk w środę podejmie na swoim boisku ekipę PGE Skry Bełchatów. Z pewnością nie tak kibice Gdańskich Lwów wyobrażali sobie jeszcze miesiąc temu to siatkarskie święto, bo w ekipie zabraknie kilku kluczowych osób. Relacja i wynik na żywo spotkania od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

W meczu zabraknie trenera Michała Winiarskiego, dwóch zawodników – atakującego i kapitana drużyny Mariusza Wlazłego, przyjmującego Moritza Reicherta oraz jeszcze jednego członka sztabu szkoleniowego. Wszyscy uzyskali pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i przebywają na izolacji domowej.

 

– Przygotowania do tego środowego meczu były oczywiście zaburzone, ponieważ nie było wszystkich zawodników, ja w tych przygotowaniach uczestniczyłem na odległość. Idziemy jednak cały czas do przodu i jestem przekonany, że będziemy walczyć tak, jak w każdym innym spotkaniu – mówił szkoleniowiec gdańszczan.

 

Zobacz także: PlusLiga: Zespół VERVA Warszawa Orlen Paliwa trenuje już w komplecie

 

Ekipa PGE Skry przyjedzie do Gdańska podbudowana zwycięstwem 3:0 ze Stalą Nysa. Podopieczni Michała Mieszko Gogola szybko uporali się z rywalami, a w drugiej partii wręcz ich rozbili, posyłając na drugą stronę boiska siedem asów serwisowych!

 

Obecnie bełchatowianie plasują się na siódmym miejscu w tabeli z dwiema wygranymi i dwiema porażkami na koncie. Czy poprawią dorobek punktowy w środowym hicie w Gdańsku?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze