PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wraca do gry. W czwartek 15 października w meczu 7. kolejki PlusLigi ekipa Andrei Anastasiego zmierzy się na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

Dla warszawian potyczka z olsztynianami będzie pierwszą od prawie miesiąca. W ostatnim rozegranym spotkaniu stołeczni 18 września pokonali w Lubinie 3:2 Cuprum. Później zaś dopadł ich koronawirus. Przez trzy tygodnie nie trenowali. Zajęcia wznowili dopiero dzień przed wyjazdem do Olsztyna.


– Do spotkania z Indykpolem podejdziemy praktycznie z marszu, ale najważniejsze, że wracamy do gry – skomentował Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

 

Zobacz także: PlusLiga. Katic: Za szybko pomyśleliśmy, że wygraliśmy

 

Indykpol AZS Olsztyn, choć po pięciu rozegranych spotkaniach z czterema punktami na koncie zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli, nie będzie łatwym rywalem. Wojciech Żaliński, Ruben Schott, Damian Schulz czy młody kubański środkowy Javier Concepción to zawodnicy z dużym potencjałem. 

 

– Musimy zachować koncentrację – przestrzegł swoich graczy trener VERVY Andrea Anastasi. 

 

Czy stołecznym siatkarzom powracającym po długiej przerwie uda się pokonać olsztynian? A może to gospodarze zapiszą na swoim koncie kolejne zwycięstwo?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport, vervawarszawa.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze