PlusLiga: Koronawirus w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Mecz ze Ślepskiem przełożony

Siatkówka
PlusLiga: Koronawirus w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Mecz ze Ślepskiem przełożony
Fot. PAP
Koronawirus w szeregach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

W czwartek klub ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformował o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 w swoim zespole. Klub pozostaje w stałym kontakcie z Polską Ligą Siatkówki oraz służbami sanitarnymi. Najbliższy mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki zaplanowany na 17 października został odwołany.

Koronawirus w kolejnym klubie PlusLigi! Tym razem wirus SARS-CoV-2 pojawił się w szeregach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jak poinformował klub badanie przeprowadzone 14 października ujawniło zakażenie u jednego z przedstawicieli zespołu. Nie ujawniono danych osobowych członka drużyny z pozytywnym wynikiem testu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w KPS Siedlce. Mecz z ZAKSĄ przełożony


Jak informuje dalej ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zakażony członek zespołu pozostaje w samoizolacji, a treningi zostały zawieszone. Drużyna oczekuje na ponowne badanie na obecność wirusa, a także dalsze wytyczne służb sanitarnych i Polskiej Ligi Siatkówki.


ZOBACZ TAKŻE: Kiepski początek, świetny finisz. PGE Skra Bełchatów lepsza od Trefla Gdańsk w hicie kolejki


Zakażenie w ZAKSIE powoduje także odwołanie zaplanowanego na sobotę 17 października spotkania 8. kolejki PlusLigi z drużyną Ślepska Malow Suwałki. Nie podano jeszcze nowego terminu meczu.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze