Tauron Liga: Energa MKS Kalisz – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W spotkaniu 5. kolejki Tauron Ligi siatkarki Energa MKS podejmą ekipę z Bydgoszczy. W poprzednim sezonie kaliszanki dwukrotnie przegrały z tymi rywalkami, ale lepiej od Pałacu rozpoczęły obecny sezon. Relacja na żywo z meczu Energa MKS Kalisz – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl.

Energa MKS Kalisz w obecnym sezonie rozegrały dotychczas cztery spotkania. Odniosły trzy zwycięstwa, wszystkie w meczach wyjazdowych – 3:0 z Enea PTPS Piła, 3:2 z ŁKS Commercecon Łódź i 3:1 z Jokerem Świecie. W jedynej grze w roli gospodarza uległy 0:3 BKS Stali Bielsko-Biała. Starcie z bydgoszczankami będzie więc dla ekipy trenera Jacka Pasińskiego szansą na pierwsze zwycięstwo na własnym parkiecie w tych rozgrywkach.

 

Zobacz także: Energa MKS Kalisz – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Gdzie obejrzeć mecz?

 

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz w czterech dotychczasowych konfrontacjach, aż trzykrotnie musiały uznać wyższość przeciwniczek. E.Leclerc Moya Radomka Radom (0:3), BKS Stal Bielsko-Biała (2:3) oraz ŁKS Commercecon Łódź (1:3) - z tymi zespołami siatkarki Piotra Mateli przegrywały. W bilansie meczów widnieje jedna wygrana – 3:0 nad Enea PTPS Piła na własnym boisku. Czy "Pałacanki" dopiszą do niego po starciu w Kaliszu kolejną wygraną?

 

Relacja na żywo z meczu Energa MKS Kalisz – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl w piątek 16 października od godziny 20.30.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze