Wybierz najlepszą akcję tygodnia w Tauron Lidze! (SONDA)

Siatkówka
Wybierz najlepszą akcję tygodnia w Tauron Lidze! (SONDA)
fot. Cyfrasport
Jelena Blagojevic błysnęła na parkietach Tauron Ligi w ostatnim tygodniu.

Tauron Liga się nie zatrzymuje. Siatkarki dostarczają kibicom wielu emocji, nieoczekiwanych rozstrzygnięć i efektownych wymian. Która z nich była najlepsza? Zapraszamy do udziału w sondzie na najlepszą akcję tygodnia!

Żeńska siatkówka kojarzy się przede wszystkim z długimi wymianami, pełnymi spektakularnych obron i wszechstronnymi zagraniami ofensywnymi. W tym tygodniu w rozgrywkach Tauron Ligi nie brakowało jednak również fragmentów twardej siatkówki preferowanej raczej w PlusLidze.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wybierz najlepszą akcję ostatniego tygodnia w PlusLidze! (SONDA)

 

Najwięcej takich akcji wyprowadziły siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów. Być może to wpływ Stephane'a Antigi, który przeniósł się do żeńskiej siatkówki stosunkowo niedawno. Efektowne zagrania coraz częściej prezentują także siatkarki beniaminka ze Świecia oraz Energi MKS Kalisz.

 

Które zagranie z parkietów Tauron Ligi było najlepsze? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie. Eksperci i komentatorzy Polsatu Sport przygotowali dla Państwa trzy propozycje wybrane z meczów transmitowanych na sportowych antenach Polsatu. Oto one:

 

 

Głosowanie trwa do czwartku do godziny 20:00.

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze