PlusLiga: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa i GKS Katowice rozegrają w Warszawie jedyne niedzielne spotkanie 8. kolejki PlusLigi. Oba zespoły powracają do gry po przerwie spowodowanej kwarantanną, ale w gorszej sytuacji jest katowicki zespół, który trenował w okrojonym składzie. Jakie ustawienie zaproponuje wobec tego trener Grzegorz Słaby? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie. Relacja i wynik na żywo meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

W niedzielę w Warszawie zmierzą się dwa zespoły, które mają już za sobą kwarantannę związaną z pandemią koronawirusa. Co więcej VERVA Warszawa zdążyła rozegrać swój pierwszy mecz w Olsztynie, ale forma stołecznej drużyny była daleka od ideału. Indykpol AZS Olsztyn wygrał to spotkanie 3:2, a u warszawskich siatkarzy było widać wyraźny spadek formy po trzecim secie. Tym razem domowe spotkanie z GKS-em Katowice ma wyglądać zupełnie inaczej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z członków drużyny Gwardia Wrocław


Pod znakiem zapytania pozostaje forma GKS-u Katowice. Dla śląskiego zespołu to będzie pierwszy mecz od czasu kwarantanny, na której ciągle pozostaje pierwszy rozgrywający Jan Firlej. Z zespołem wbrew wcześniejszym zapowiedziom trenuje Jakub Nowosielski, który przed wymuszoną przerwą pełnił funkcję zmiennika, ale w Warszawie zagra "pierwsze skrzypce". Czym zaskoczy środkowych VERVY? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bednorz kontra Zaytsev! Zenit Kazań górą w hicie kolejki Superligi


Relacja i wynik na żywo meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze