Wojciech Żaliński z Indykpolu AZS Olsztyn ma koronawirusa

Siatkówka
Wojciech Żaliński z Indykpolu AZS Olsztyn ma koronawirusa
fot. Cyfrasport
Wojciech Żaliński z Indykpolu AZS Olsztyn ma koronawirusa.

Kolejna ekipa PlusLigi z problemami. Indykpol AZS Olsztyn poinformował o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV 2 u Wojciecha Żalińskiego. W związku z tym cała drużyna poddała się kwarantannie.

"W związku z zasygnalizowaniem przez Wojtka Żalińskiego w piątek, 16 października, podwyższonej temperatury, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn tego samego dnia został przebadany na obecność wirusa SARS-CoV 2. Niestety, wynik testu otrzymany w sobotnie popołudnie był pozytywny. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że zawodnik wyraził zgodę na podanie do publicznej wiadomości swoich danych osobowych" - poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

 

 

Zobacz także: PlusLiga: Verva wróciła do gry! Tie-break rozstrzygnął starcie w Olsztynie

 

Trening zespołu zostały zawieszone, a drużyna poddała się kwarantannie. Zespół poprosił także Polską Ligę Siatkówki o przełożenie dwóch najbliższych spotkań: z PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem (zaplanowane odpowiednio na 19 i 25 października). O nowym terminie rozegrania obu meczów, a także powrocie do treningów, zespół ma informować na bieżąco.

agb, Polsat Sport, indykpolazs.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze