Gala Genesis. Transmisja w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Sporty walki
Gala Genesis. Transmisja w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI
Fot. Facebook/KSW
Gala Genesis będzie można obejrzeć w formacie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz serwisie IPLA.

W piątek odbędzie się premierowa gala Genesis - nowy format stworzony przez Federację KSW, w którym zawodnicy będą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW i powracająca gwiazda sportów walki w Polsce - Marcin "Różal" Rózalski oraz były mistrz UFC - Josh Barnett. Transmisja gali Genesis od godz. 20:00 w formacie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz serwisie IPLA.

*** TUTAJ PROWADZIMY RELACJĘ Z WYNIKAMI NA ŻYWO GALI GENESIS ***

 

Przyszedł czas, aby zawodnicy ściągnęli rękawice, ale to dopiero początek wielkich emocji, ponieważ sporty walki wracają do swojej genezy. W piątek podczas premierowej gali Genesis zobaczymy pojedynki na gołe pięści, w których każdy cios może okazać się tym nokautującym, tym bardziej, że w klatce znajdą się nieprzypadkowi zawodnicy.


ZOBACZ TAKŻE: Marcin Różalski zdradził kulisy konfliktu z KSW. "Zabolały mnie pewne słowa"


W walce wieczoru gali Genesis wystąpi prawdziwa legenda sportów walki w Polsce - Marcin "Różal" Różalski. Związany całe życie z walką "Różal" powraca do boju po dwóch latach przerwy i tym razem spróbuje swoich sił w nowym formacie zdobywającym popularność na całym świecie. Pojedynek nie będzie łatwy. Przeciwnikiem "Różala" jest Josh "The Warmaster" Barnett - były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase. Można być więcej niż pewnym, że pojedynek na dystansie 3 rund po 3 minuty, w którym zawodnicy mogą używać także łokci, będzie świetnym widowiskiem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Genesis. Wyniki ważenia


To nie koniec wielki emocji, bowiem 23 października w klatce spotkają się także inne gwiazdy MMA znane z największych polskich organizacji m.in. Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola. W karcie walk nie zabraknie także utytułowanych reprezentantów sportów uderzanych. Na gali Genesis pojawią się m.in. Bartosz Batra, Michał „Matrix” Królik i Monika Porażyńska.


Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

 

Jak zamówić galę Genesis w Cyfrowym Polsacie?

 

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
- w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi
Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności.

 

ZOBACZ TAKŻE: Poznaliśmy kolejnych bohaterów gali Genesis

 

Jak obejrzeć galę Genesis w IPLI?

 

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę Genesis, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz dzięki aplikacji IPLA na:

 

komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.


Karta walk
120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs Denis Makowski

 

Galę Genesis w IPLI można oglądać pod linkiem: https://www.ipla.tv/start

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze