PlusLiga: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W środę wieczorem VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zmierzy się z Treflem Gdańsk. Będzie to zaległe spotkanie z początku października, które zostało przełożone w wyniku zakażenia COVID-19 w stołecznej drużynie. Teraz przyszedł czas na nadrabianie zaległości i zdobywanie punktów. Której drużynie uda się je wywieźć z Areny Ursynów? Relacja i wynik na żywo meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk na Polsatsport.pl.

Według harmonogramu stołeczni siatkarze mieli w środę rozegrać mecz ze Stalą Nysa, jednak drużyna Krzysztofa Stelmacha udała się na przymusową kwarantannę. Luka w grafiku warszawian i gdańszczan sprawiła, że rozegrają w niej zaległy mecz między sobą z 10 października.

 

Choć teraz stołeczna ekipa nadal zmaga się z brakami kadrowymi – w izolacji domowej jest Piotr Nowakowski i Artur Szalpuk – spotkanie może dojść do skutku. Zespół Andrei Anastasiego w ostatnim meczu pokonał na wyjeździe Ślepsk Malow Suwałki. Mimo przegranej pierwszej partii i to do tego w słabym stylu ostatecznie Verva wygrała 3:1. Najlepszym zawodnikiem spotkania został przyjmujący Igor Grobelny, który dostał szansę wyjścia w pierwszej szóstce i świetnie ją wykorzystał.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Siatkarze Vervy wygrali w Suwałkach

 

Co istotne, gdańszczanie do tego starcia przystępują już w pełnym składzie – w ubiegłym tygodniu po zakażeniach koronawirusem do treningów wrócili Mariusz Wlazły i Moritz Reichert. Po zmaganiach z COVID-19 wyniki Trefla w ostatnich spotkaniach nie zachwycały, ale też rywale byli wymagający. Siatkarze Michała Winiarskiego uznali wyższość drużynom Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Jastrzębski Węgiel pewnie wygrał z Treflem Gdańsk

 

Która ekipie uda się wywieźć cenne punkty w Areny Ursynów i doliczyć je w tabeli PlusLigi? Warszawianie plasują się obecnie na trzeciej pozycji, natomiast gdańszczanie na dziewiątej.

 

Relacja i wynik na żywo meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze