Kacper Woryna opuścił PGG ROW Rybnik. Kierunek Częstochowa?

Żużel
Kacper Woryna opuścił PGG ROW Rybnik. Kierunek Częstochowa?
fot. Cyfrasport
Kacper Woryna odchodzi z PGG ROW-u Rybnik.

Kapitan żużlowego PGG ROW Rybnik Kacper Woryna ogłosił, że po ośmiu latach żegna się z tym klubem. Drużyna prowadzona przez trenera Lecha Kędziorę w minionym sezonie spadła z ekstraligi.

„Od 2012 roku, gdy to na torze we Wrocławiu zdałem licencję żużlową uprawniającą mnie do ścigania w "dorosłym" żużlu, nieustannie reprezentowałem drużynę z Rybnika. Zawsze starałem się zostawiać serce na torze. Niestety, w tym roku nie daliśmy rady obronić pozycji gwarantującej pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej” – napisał Woryna do kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podkreślił, że chce się rozwijać, dlatego wraz ze swoimi współpracownikami podjął decyzję o pożegnaniu śląskiej ekipy.

 

„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za doping i wsparcie okazywane mi podczas tych wspaniałych lat. Byliście ze mną podczas najlepszych, a także najgorszych momentów w mojej karierze” – dodał niezwykle lubiany w Rybniku zawodnik.

 

Zobacz także: Wyjaśniła się klubowa przyszłość Bartosza Zmarzlika

 

Przyznał, że chciał zorganizować pożegnalne spotkanie z sympatykami „Rekinów”, ale uniemożliwiła to sytuacja epidemiologiczna.

 

„Zarządowi klubu życzę wszystkiego dobrego oraz jak najszybszego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej, tam gdzie niewątpliwie jest miejsce jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce” – zakończył Woryna.

 

 

Kochani kibice, drodzy fani KS ROW Rybnik, szanowny zarządzie klubu sportowego ROW Rybnik. Przyszła pora by...

Opublikowany przez Kacpra Worynę #223 Czwartek, 29 października 2020

 

Rybniczanie pożegnali się z elitą po rocznych startach. Wygrali tylko jeden mecz w sezonie.

 

W przeszłości klub z Rybnika był 12 razy mistrzem Polski.

 

Woryna najczęściej łączony jest z przenosinami do ekipy Eltrox Włókniarza Częstochowa. Okienko transferowe w Polsce rusza 1 listopada.

KN, PAP/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie