Magdalena Stysiak w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magdalena Stysiak w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Mamy piątek, a więc czas na siatkarski magazyn #7Strefa. Tym razem gośćmi Marka Magiery będą Milena Sadurek i Wojciech Drzyzga. Eksperci podsumują najważniejszy wydarzenia w PlusLidze i TAURON Lidze. Nie zabraknie tematu Ligi Mistrzów. Przeniesiemy się też na chwilę do Włoch, gdzie porozmawiamy z reprezentantką Polski Magdaleną Stysiak. Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Na początku połączymy się za pomocą Skype’a z Konradem Piechocim. Prezes PGE Skry Bełchatów opowie, jak wyglądają przygotowania do lada moment rozpoczynających się rozgrywek Ligi Mistrzów. Planowo 18 listopada w Kędzierzynie-Koźlu Skra zmierzy się z ZAKSĄ.

 

Drugą kwestią poruszoną z Piechockim będą rozgrywki pod egidą Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej, które z powodu panującej sytuacji w kraju związanej z pandemią wirusa SARS-CoV-2 zostały zawieszone na dwa tygodnie.

 

Dowiemy się również co słychać we Włoszech. Stysiak podsumuje dotychczasowe zmagania w Serie A1. Jej Savino Del Bene Scandicci w ósmej kolejce pauzowało, ale w dotychczasowych spotkaniach reprezentantka Polski brylowała na parkietach Italii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polki we Włoszech: Wołosz wciąż niezwyciężona, Smarzek-Godek z kolejnym zwycięstwem. Stysiak pauzowała

Prezes #VolleyWrocław Jacek Grabowski podzieli się wieściami z Tauron Ligi, natomiast Zbigniew Bartman siatkarz Stali Nysa opowie co „piszczy” w PlusLidze.

 

W stałym punkcie zobaczymy Martę Ćwiertniewicz, która przedstawi wybrane przez widzów programu najlepsze akcje minionej kolejki PlusLigi i TauronLigi. Już teraz zachęcamy do głosowania w sondzie na najbardziej efektowne siatkarskie akcje na naszej stronie internetowej Polsatsport.pl.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze