PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Faworytem spotkania w Warszawie jest ekipa gospodarzy, ale goście z Radomia potrafią sprawiać niespodzianki

Verva Warszawa Orlen Paliwa i Cerrad Enea Czarni Radom powalczą o punkty w sobotnim meczu 10. kolejki PlusLigi. Gospodarze poprzednie spotkanie we własnej hali przegrali, ich porażkę 1:3 z Treflem Gdańsk uznano za niespodziankę. Przegrana z zespołem z Radomia byłaby już sensacją, bo to ekipa ze stolicy jest zdecydowanym faworytem wieczornego starcia. Transmisja meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom w Polsacie Sport od godziny 20:30.

W październiku Cerrad Enea rozegrał pięć meczów. Po wymęczonym zwycięstwie ze Stalą Nysa podopieczni Roberta Prygla jakby się "zacięli" i zaliczyli cztery porażki z rzędu. O przerwanie tej serii w Warszawie będzie bardzo trudno, jednak w Radomiu zapewniają, że broni nie składają i powalczą o trzecie w sezonie zwycięstwo.

Stołeczny zespół w obecnym sezonie rozegrał sześć meczów, czyli o jeden mniej niż sobotni rywal. Cerrad Enea ma na koncie dwie wygrane i pięć porażek, drużyna trenera Andrei Anastasiego cztery zwycięstwa i dwie przegrane. Zdecydowanym faworytem wieczornego spotkania są gospodarze, ale tak samo było w lutym tego roku, gdy zespół z Warszawy prowadził w ligowej tabeli. Radomianie, podbudowani wcześniejszym zwycięstwem nad Asseco Resovią, które przerwało serię ich porażek, poszli za ciosem i ograli VERVĘ 3:1.

Transmisja meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom w Polsacie Sport od godziny 20:30.