Tauron Liga: BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Tauron Liga: BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. PAP
BKS Stal Bielsko-Biała podejmie Developres SkyRes Rzeszów w meczu 7. kolejki Tauron Ligi.

BKS Stal Bielsko-Biała podejmie Developres SkyRes Rzeszów w meczu 7. kolejki Tauron Ligi. Siatkarki z Rzeszowa są w tym roku niepokonane, ale powrót po kwarantannie sprawia, że forma rzeszowianek jest wielką niewiadomą. Czy BKS Stal wykorzysta przerwę swoich rywalek i sprawi niespodziankę w swojej hali? Transmisja meczu BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów o godz. 20:30 w Polsacie Sport News.

W poniedziałkowym meczu Tauron Ligi szósta drużyna w tabeli podejmie u siebie niepokonane zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów. Oba zespoły odnotowały dobry początek sezonu, ale z czasem forma bielszczanek zaczęła być daleka od ideału. Podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka poniosły porażkę w ostatnim spotkaniu z Grot Budowlanymi Łódź, a wcześniej uległy Chemikowi Police. W meczu z liderem tabeli liczą na przerwanie passy porażek.

 

Zobacz także: 20 punktów blokiem! Siatkarki #VolleyWrocław zrewanżowały się rywalkom

 

Dokonanie tej sztuki może być całkiem trudne. Prowadzony przez Stephana Antigę zespół prezentuje się w tym sezonie doskonale, a siatkarki z Rzeszowa nie tylko wygrały wszystkie rozegrane spotkania, ale także straciły łącznie tylko trzy sety w pięciu meczach. Taki wynik może robić wrażenie, ale trzeba zauważyć, że rzeszowianki utrzymywały rytm meczowy i przez długi czas nie odnotowały żadnego przypadku koronawirusa. Niestety w końcu wirus dopadł także i Developres, który musiał przerwać treningi na okres 10 dni. Jak to wpłynie na ostateczną formę gości poniedziałkowego spotkania? Przekonamy się już wkrótce.

 

Transmisja meczu BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów o godz. 20:30 w Polsacie Sport News.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie