Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów – Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Środek tygodnia to kolejna okazja na odrobienie przesuniętych spotkań. Dzień rozpoczniemy od spotkania w Głogowie. Obie ekipy mierzyły się sześciokrotnie, a głogowianie byli w stanie wygrać tylko raz. Za każdym razem tracili oni co najmniej jedną bramkę, a do tego to zespół Termaliki za każdym razem otwierał wynik. Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów – Termalica Bruk-Bet Nieciecza na Polsatsport.pl.

Gospodarze tego spotkania nie są w stanie wygrać już od czterech kolejek z rzędu, choć trzy poprzednie rozgrywali na wyjeździe. Niecieczanie zaś idą jak burza przez rozgrywki Fortuna 1 Ligi, nawet mimo jednego, drobnego potknięcia. W tym sezonie Termalica nie straciła na wyjeździe jeszcze żadnej bramki. Głogowianie natomiast na własnym bosku tracą bardzo mało bramek – średnio zaledwie 0,8 gola na mecz.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Mecz Chrobry Głogów – Odra Opole odbędzie w innym terminie. Powodem koronawirus

 

W obecnym sezonie do drugiej ligi (trzeci poziom) spadnie tylko jeden z 18 zespołów. Nie zmieniły się natomiast zasady awansu. Bezpośredni uzyskają dwa najlepsze kluby, a trzecim zespołem z promocją do ekstraklasy będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

 

Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów – Termalica Bruk-Bet Nieciecza na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:30.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie