MLS: Dwa gole Przemysława Frankowskiego. Wystarczyły mu dwie minuty

Frankowski nie zdołał uchronić Chicago Fire przed porażką

Przemysław Frankowski zdobył dwie bramki dla Chicago Fire w przegranym u siebie 3:4 meczu ligi MLS z New York City FC. Piłkarz reprezentacji Polski łącznie zaliczył trzy trafienia w tym sezonie. Jego drużyna nie awansowała do play off.

Frankowski rozegrał w niedzielę całe spotkanie, a bramkarza gości pokonał dwa razy w ciągu kilkudziesięciu sekund w końcówce pierwszej połowy. Pierwszego gola strzelił w 42. minucie, gdy jego drużyna przegrywała 1:3.

Po drugiej bramce, którą Polak zdobył kilkadziesiąt sekund później, w meczu był już remis 3:3.

Drużyna polskiego pomocnika zakończyła sezon zasadniczy na 11. miejscu w Konferencji Wschodniej z dorobkiem 23 punktów (w 23 meczach), co oznacza, że nie awansowała do fazy play off.