Piłkarz Sportingu postrzelony na stacji benzynowej! Zabawa mogła zakończyć się tragedią

Piłka nożna
Piłkarz Sportingu postrzelony na stacji benzynowej! Zabawa mogła zakończyć się tragedią
fot. PAP/EPA
18-letni skrzydłowy Sportingu Bruno Tavares, "cudem oszukał śmierć.

18-letni skrzydłowy Sportingu Bruno Tavares, "cudem oszukał śmierć" po tym, gdy został postrzelony w klatkę piersiową na stacji benzynowej.

Bruno Tavares był wraz ze swoimi przyjaciółmi na stacji benzynowej. Jeden z nich miał naładowany pistolet, a ten przypadkowo wystrzelił, trafiając piłkarza w klatkę piersiową. 18-letni zawodnik został przewieziony do szpitala w Lizbonie, gdzie szybko został skierowany salę operacyjną. Zabieg się udał, a Tavares od razu po nim trafił pod opiekę personelu medycznego klubu ze stolicy Portugalii. 

 

 

Przyjaciel zawodnika Sportingu uciekł z miejsca zdarzenia, a policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy zdarzenia. Działacze klubu rozważają podjęcie działań dyscyplinarnych przeciwko piłkarzowi, gdy wróci do pełni zdrowia. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Serge Gnabry nie jest sam. Kolejne fałszywie pozytywne wyniki Covid-19 w Bayernie Monachium?

 

Tavares jest uważany za jednego z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w Portugalii. Do tej pory wystąpił w 38 spotkaniach młodzieżowych reprezentacji Portugalii i strzelił w nich 9 bramek. Jego talent dostrzegł Sporting i w maju podpisał z nim pięcioletni kontrakt.

pez, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie