PlusLiga: MKS Będzin - Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport Extra

MKS Będzin zanotował ostatnio dwa ważne zwycięstwa w walce o utrzymanie.

W zaległym spotkaniu siódmej kolejki PlusLigi faworytami będą goście z Suwałk. Drużyna MKS-u Będzin co prawda wygrała dwa ostatnie mecze, ale ich zwycięstwo w środowym pojedynku byłoby niespodzianką. Transmisja meczu MKS Będzin - Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport Extra.

Siatkarze z Będzina udanie rozpoczęli tydzień pokonując w kluczowym meczu na wyjeździe Stal Nysę (3:2). Spotkanie było niezwykle istotne dla obu ekip w kontekście walki o utrzymanie. Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka tym samym zanotowali drugie zwycięstwo w obecnym sezonie.

Teraz drużynę z województwa śląskiego czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Najbliższy mecz ze Ślepskiem będzie dla nich prawdziwym testem. Suwalszczanie zajmują siódmą lokatę. Jak do tej pory udało im się zwyciężyć w czterech meczach. Ostatnio nie notują jednak najlepszych wyników. Cztery ostatnie spotkania kończyły się ich porażkami. Niedawno ulegli Treflowi Gdańsk (0:3) pomimo, że w pierwszym secie nawiązali równą walkę i długo opierali się „Gdańskim Lwom” (36:34 w pierwszym secie).

Transmisja meczu MKS Będzin - Ślepsk Malow Suwałki od godz. 20:30 W Polsacie Sport Extra.