PlusLiga: Mecz VERVY Warszawa ORLEN Paliwa z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odwołany

Siatkówka
PlusLiga: Mecz VERVY Warszawa ORLEN Paliwa z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odwołany
fot. Jakub Ćmil, vervawarszawa.pl
Mecz trzynastej kolejki PlusLigi pomiędzy VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa i Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle nie obędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie.

Mecz trzynastej kolejki PlusLigi pomiędzy VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa i Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle nie obędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie. Drużyna z Opolszczyzny zmaga się z koronawirusem.

Do boiskowej rywalizacji pierwszego i drugiego zespołu PlusLigi z sezonu 2019/2020 miało dojść w niedzielę 15 listopada. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ze względu na zakażenie wirusem SARS-CoV-2 jedenastu członków swojego zespołu, nie jest jednak w stanie przystąpić do spotkania. Nowy termin zostanie ustalony wkrótce.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Awantura w Warszawie! Wściekły Andrea Anastasi kłócił się z sędzią i zawodnikami (WIDEO)

 

W związku z odwołaniem meczu z aktualnym mistrzem Polski, siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w najbliższy weekend będą mogli skupić się na pracy nad formą. Dodatkowy czas na trening będzie bezcenny, biorąc pod uwagę słabą dyspozycję podopiecznych Andrei Anastasiego. Stołeczni siatkarze przegrali trzy ostatnie spotkania, kolejno z Cerrad Enea Czarnymi Radom, Aluronem CMC Wartą Zawiercie (oba 0:3) i Treflem Gdańsk (2:3).

 

Kolejny ligowy mecz zgodnie z harmonogramem zagrają dopiero w niedzielę 22 listopada. Ich rywalem będzie wówczas MKS Będzin.

agb, Polsat Sport, vervawarszawa.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie