PlusLiga: Wybierz najlepszą akcję tygodnia! (SONDA)

Siatkówka
PlusLiga: Wybierz najlepszą akcję tygodnia! (SONDA)
fot. Cyfrasport
PGE Skra Bełchatów wróciła do gry po kwarantannie.

Jak co tydzień zapraszamy kibiców siatkówki i nie tylko do wspólnej zabawy. Eksperci i komentatorzy Polsatu Sport wyłaniają najciekawsze zagrania minionego tygodnia w PlusLidze, a o tym które zrobiły największe wrażenie, decydują wyniki naszej sondy. Zapraszamy do udziału!

W tym tygodniu komentatorzy wyróżnili trzy zagrania z PlusLigi:

 

1 - Pierwsza pochodzi z meczu otwarcia 13. kolejki, w którym Asseco Resovia Rzeszów mierzyła się z Indykpolem AZS Olsztyn. Dla podopiecznych Andrei Giulianiego było to pierwsze spotkanie po powrocie z kwarantanny, z którego mogą być zadowoleni, bo wygrali je 3:1. Nominowana akcja dała jednak punkt olsztynianom, a wszystko za sprawą kapitalnego ataku Javiera Concepciona. Kubański środkowy popisał się klasycznym siatkarskim gwoździem nie robiąc sobie nic z bloku Bartłomieja Krulickiego i wspierającego go Fabiana Drzyzgi.

 

2 - Z kwarantanny powrócili także siatkarze PGE Skry Bełchatów i już na początku pierwszego spotkania po przerwie popisali się znakomitym zagraniem. Bartosz Filipiak wyczuł intencje rozgrywającego MKS Będzin, który pokusił się o kiwkę. Po obronie Grzegorz Łomacz zdołał jedną ręką odegrać do Mateusza Bieńka, a ten zameldował się w trzecim metrze boiska rywali.

 

TAURON Liga: Wybierz najlepszą akcję tygodnia! (SONDA)

 

3 - Bohaterem trzeciej akcji był Adrian Buchowski. Mimo że akcja była znakomicie przygotowana przez siatkarzy Cuprum Lubin przyjmujący GKS Katowice zapracował rękoma w bloku i w pojedynkę zatrzymał znakomicie dysponowanego Ronalda Jimeneza. Był to jeden z czterech bloków katowiczan w całym spotkaniu.

 

Wszystkie akcje w załączonym materiale wideo:

 

 

W poprzednim tygodniu najwięcej głosów zgromadziła akcja Aluronu CMC Warty Zawiercie, a konkretnie Maximiliano Cavany i Piotra Orczyka. Można ją obejrzeć [TUTAJ]. Która tym razem okaże się najlepsza? Głosy można oddawać w sondzie do czwartku, do godziny 12.

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PlusLiga: Wybierz najlepszą akcję tygodnia

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze