TAURON Liga: Siatkarki Developresu łatwo zwyciężyły tarnowianki

Rozpędzone siatkarki z Rzeszowa zanotowały kolejne świetne spotkanie.

Rozpędzone siatkarki z Rzeszowa zanotowały kolejne świetne spotkanie. W tabeli TAURON Ligi Developres wraz z ŁKS jest liderem z dziewięcioma punktami, bez straconego seta. Tarnowianki po tym spotkaniu zajmują dziesiątą pozycję z dwoma "oczkami".

Developres Bella Dolina Rzeszów notuje świetną passę wygrywając mecz za meczem. Najpierw rzeszowianki rozprawiły się z zespołem z Wrocławia, a potem pokonały bydgoską drużynę nie tracąc nawet seta. Dodatkowo w ostatnim czasie pokonały Grupa Azoty Chemika Police po pięciosetowym boju i obroniły Superpuchar Polski.

W poniedziałkowy wieczór rozstrzygnięty na korzyść rzeszowianek został także mecz trzeciej kolejki Tauron Ligi. Rywalkami Developresu była ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów.

Tarnowianki nie mogły równać się ze spotkaniem z doskonale dysponowanymi rzeszowiankami i przegrały nie wygrywając żadnego seta (12:25, 22:25, 22:25).

Developres Bella Dolina Rzeszów - Roleski Grupa Azoty Tarnów 3:0 (25:12, 25:22, 25:22)

Developres Bella Dolina Rzeszów: Anna Obiała, Katarzyna Wenerska, Gabriela Orvosova, Weronika Szlagowska, Ann Kalandadze, Magdalena Jurczyk - Aleksandra Szczygłowska (libero) - Julia Bińczycka, Weronika Centka, Izabella Rapacz.

Roleski Grupa Azoty Tarnów: Katarzyna Marcyniuk, Marta Łyczakowska, Julija Hierasymowa, Klaudia Świstek, Gabriela Ponikowska, Nikolina Lukic - Anna Pawłowska (libero) - Wiktoria Szumera, Jelena Beczewa.